17 Haziran 2019 Pazartesi 12:44:09
» Atatürk'ün kurduğu partiye saldıran diktatör: Atatürk'ün kurdu parti denince akla yolsuzluk gelir...

Atatürk'ün kurduğu partiye saldıran diktatör: Atatürk'ün kurdu parti denince akla yolsuzluk gelir...

Bizler şunu biliyoruz; Parayı veren düdüğü çalar anlayan anlar: Türkçede bir değim vardır “ Dinime küfreden Müslüman olsa ” denir. Buna göre ahlaksızlık son 18 yılda Adaleti Karatma partisi ile diz boyunu geçtiğine göre… En basitinden bu memleketi kuranlara yapılan hakaretleri görmeden Ahlaktan bahseden bir din sömürücü ve halkı birbirine düşürüp kendi çıkarları ve de çevresindeki yalakaların çıkarlarını gözeten bir dini kullana bir diktatörün sözüne nasıl güvenilir. Milletin Huzurunda şeref ve namusu için yemin ettikten sonra bu yeminin çiğneyen bir insan evladından söz ediyoruz. Evet, kızmayın ama geçekler acıdır geçekler bir yerler girince daha acıtır. Bu yerler üst makamlar olabilir. Her zaman doğruları söyleyecek birileri çıkacaktır. Bu şu parti veya o parti davası değildir kimi niye böyle davrandığının analizidir… Belki susturabilirsiniz ama susmayanlarda çıkacaktır… Bakınız uzu yorum yapmadan haberimiz verelim… Şöyle ki bizle haberciğiz haberi veririz ama bildiklerimiz halktan saklamayız… Tüm siyasetçiler siyaset yapmak için evlerinden ziyade parti merkezlerinde bulunur burası onları atık evi olmuştur. Ve bu evin birde reisi vardı herkes onu dinler konuşanlar bu reis kızar çünkü tek o her şeyi bilirim der. İşte Adaleti Karatma Parti Genel Ev Başkanı ve partili diktatör olan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul'un Ümraniye ilçesinde gerçekleştirilen kongresinde konuşmuş diye algılama haberleri çıkmaya başladı….
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Atatürk'ün kurduğu partiye saldıran diktatör: Atatürk'ün kurdu parti denince akla yolsuzluk gelir...
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Narko-Terör Ve Bağlantıları - 31 Mart 2018, Cumartesi 18:49:12
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan, Adaleti Karatma Parti Genel Ev Başkanı ve partili diktatör olarak  Ümraniye İlçe kongresi öncesi kendini bekleyen bilinçsiz veya çıkarları olan  kalabalığa konuştu.

 

Erdoğan, "Kimin takva ittikası Allah'a daha yakınsa en üstün o. Bundan taviz var mı? Bizim inancımızda durum bu. Başkaları bizi ilgilendirmez. Biz yaratılanı yaratandan ötürü seveceğiz. Birbirimizi kırmayacağız. Biz de fitne, fesat yok. Gurur, kibir bizde olmayacak. Bize tevazu yakışır. Ve AK Parti tevazuyla bugünlere geldi. Böyle de yürüyeceğiz" diye konuştu.

 

Konuşmasında eskiden açık ortaklık yaptığı daha sonra çıkarları için bozuştuğu imajı veren ve “Allah affetsin” diyerek kendini ürettiği hukuk ve yasalardan sıyrılan diktatör göstermelik olarak eski ortağı üzerinden siyaset yapmayı da bu konuşmasında unutmadı ama bizler neyin ne olduğunu söylemek zorundayız. Elbet bir gün gelecek bu yalan ve riya konuşmalarını hesabını bu dünyada verecektir… Verirken işte asıl yasayı ve Hukuku tanıyacaktır… O zamana kadar yaşaması gerek diktatör olarak şimdi şöyle konuşmuş haberleri verildi…

   

Erdoğan, Fetullah Gülen'in beddua seansları düzenlediğini söyleyerek "Bayrağımız ortada ve tek devlet Türkiye Cumhuriyeti devleti. Yok paralel devletmiş şu devletmiş bu devletmiş. Onlar Pensilvanya'ya ait olsun. O oradan ne yapacaksa yapsın. Geceleri beddua seansları yapıyormuş. Varsın yapsın. Onların bedduaları o'nadır. Biz milletimizin dualarıyla bugünlere geldik. Rabbimin lütfuyla inşallah yola devam edeceğiz. Bir olacağız. İri olacağız. Diri olacağız. Kardeş olacağız. Hep birlikte Türkiye olacağız" dedi.

 

'3 BİN 821 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ'

 

Erdoğan, 'Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Heraketı'nda 3 bin 821 teröristin etkisiz hale getirildiğini' açıkladı. Erdoğan daha sonra kongreye katılmak için spor salonuna geçti.

 

Erdoğan'ın kongredeki konuşmasından satır başları şöyle:

  • Hem gecekondulaşmanın hem de bunun getirdiği ağır ekonomik, sosyal, siyasal sorunların tüm ağırlığıyla hissedildiği yer olarak hafızalara kazınmıştır. Halbuki ümran, mutluluk demektir. Ümraniye ismiyle müsemma hizmetlere ancak ilçe olmasının ardından kavuşmuştur. 
  • İstanbul'a büyükşehir belediye başkanı seçildiğimizde Ümraniye Türkiye'de neyle anılıyordu? Patlayan çöp dağının olduğu, 39 vatandaşımızın ölümüyle sonuçlanan çöplüğüyle tanınıyordu. O çöplüğün mimarı kimlerdi? Halk Parti, Halk Parti, ey Cumhuriyet Halk Partisi, sizin geçmişinizde bu faturalar var. Ben şimdi CHP'ye oy veren kardeşlerime sesleniyorum: Bunlara gidin önce bunu sorun. Sizin geçmişiniz karanlık, siz önce çöp dağları patladığı zaman 39 vatandaşımızın öldüğü Ümraniye vahşetinin hesabını verin. 
  • CHP dediğiniz zaman akla ne gelir? Çöp gelir. CHP dediğiniz zaman akla ne gelir İstanbul'da? Kirli havalar gelir. Ne gelir? Susuzluk gelir. Ne gelir? Maske ile dolaştığımız günler gelir. Yolsuzluk gelir. Yoksulluk gelir. Yasaklar gelir. Bunları siz yaşattınız gelir. Sene 1994'te İstanbul ne dedi? Hep birlikte 'AK Parti' dedi. Buralar ondan sonra şehirciliği gördü. Artık çöp dağları yok, susuzluk yok. Bunlardan kurtulduk. Şimdi Ümraniye'de o çöp dağının olduğu yerde spor tesisleri var. Şu anda gençlerin emrinde bu var. 
  • İşte o Ümraniye'den bugünkü Ümraniye'ye geldik. Büyükşehir ve ilçe belediyemiz bir yandan bakanlıklarımız ve diğer kurumlarımız öte yandan İstanbul'un her köşesiyle birlikte Ümraniye'yi de ismine layık bir yer haline getirmek için çok çalıştık. Sadece ilçe belediyemiz 1 katrilyon 487 trilyon liralık yatırımla rutin faaliyetlerin yanında ilçemize son 14 yılda 400'ün üzerinde kalıcı eser kazandırdı."
  • Türkiye'nin gayesi, Fransa iyi dinle, işgal değil bölgeyi eli kanlı çetelerden kurtarmaktır.
  • Trump'a 'İsrail'e müdahale etmeyecek misiniz?' dedim. İsrail'in insanlık dışı saldırısını şiddetle kınıyorum.

Detaylı haberlerde şöyle verildi;

 

-Türkiye büyümede ne yaptı? 7.4'le G-20 ülkeleri arasında 1 numara oldu, 1 numara. G-20 ülkelerinde kimler yok? Amerika'sı var, Çin'i var, Rusya'sı var, hepsi var. Bir numara Türkiye, 7.4

 

-Birileri çıkıp garip garip konuşuyor, 'Ekonomi şöyle, dikkatli olmak lazım' falan… Tabii dikkatli olacaksın. Ama kendi ayağına da kurşun sıkamazsın. Bu faiz belasından Türkiye'yi, faizi aşağı indirmek suretiyle enflasyondan kurtaracağız.

 

"Ekonomide her kötülüğün anası faizdir"

 

-Enflasyonun anası da babası da faizdir. Bunu bilmeyenler bilsin. Bunun aksini yapmaya kalkanlar da kusura bakmasın karşılarında beni bulur. Ekonomide her kötülüğün anası faizdir. Fakiri daha fakir zengini daha zengin yapar. Bunun da lobisi finans kuruluşlarıdır. Açık söylüyorum, devletin bankaları da bunun içindedir. 

 

-Ve bu işi çözmemiz lazım. Çözeceğiz. Er geç çözeceğiz. Çünkü bizim aldığımız bu noktadaki eğitim budur. Biz 'George'nin ağzına bakarak hareket edemeyiz. 'Hans'ın ağzına bakarak hareket edemeyiz. Eğer onların ağzıyla hareket etseydik 15 yıl önceki Türkiye neyse bugün de o olurduk. Gerek başbakanlığım döneminde gerek Cumhurbaşkanlığımız döneminde hep bunları yıkmaya çalıştık. Başarılı olduğumuz zamanlar oldu. Olamadığımız zamanlar oldu"

 

-Bugün itibariyle etkisiz hale getirilen terörist sayısı 3820. Onlar kaçacak biz kovalayacağız. 

 

"Batsın sizin kurunuz ya ne kuru!"

 

Dışarıda yaptığı konuşma sonrasında salonda da yalaka partililere seslenen Adaleti Karatma Parti Genel Ev Başkanı ve partili diktatör, yalanların şöyle devam etmiş:

 

-Bugünlerde bazı nankörlerin, köksüzlerin ülkemizi yaşanmaz bulup yurtdışına gitmekten bahsettiklerini duyuyorum. Eğer Türkiye'de yaşamayı yük sayanlar varsa aradıkları yer bu dünya değil. Türkiye'de yaşayamayan ülkemize değil yaşamaya küsmüştür. Aslında bunlar için bir ofis açıp biletlerini alıp göndermek lazım çünkü bunlar bu ülkeye yük yük. Ülkemizden gitmek isteyenlerin derdinin taşı toprağı değil insanı olduğunu biliyoruz. Dert başka, dert başka

 

-Bazıları diyor ki kurda şöyle oldu, bunda böyle oldu. Batsın sizin kurunuz ya ne kuru. Biz dimdik yolumuza devam ediyoruz, inançlıyız, güçlüyüz ve yatırımların ülkesiyiz. 

 

Kılıçdaroğlu'na: Hesabını vereceksin!

 

-(CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na) Ben Pensilvanya'dakinin siyasi ayağıymışım, göreceksin siyasi ayağını. Hesabını vereceksin. Yanında taşıdığın Pensilvanya’dakinin uşaklarının hesabını da vereceksin. Nasıl bir profil oluşturduğunuzun, odalarınızda ne tür oyunlar kurduğunuzun hesabını vereceksiniz. Laf ola beri gele yok!

 

-Ey Kosova'nın Başbakanı, kimin emriyle Türkiye Cumhuriyeti'ne darbe yapmaya çalışanları korumaya başladın? Kosova’yı ikinci sırada biz tanıdık, senin bundan haberin yok mu! Kosova’yı bir kardeş olarak bağrına basan Türkiye’ye darbe girişiminde bulunan bu adamları nasıl beslersin. Bunun hesabını sen de vereceksin. Benim Kosovalı kardeşlerim sana prim vermez, sana bunun hesabını soracaktır. Uzaktan kumandayla siyaset yapılmaz. 

 

-Pensilvanya'daki telaşta, akıbetim ne olacak diye merak ediyor. Sen yine beddua seanslarına çık, uzun adama salla yolla. Benim Allah'ım var, senin neyin var! Biz bu milletin dualarıyla ayaktayız, öyle sanıyorum ki sen Hansların, Georgeların dualarıyla ayakta durmaya çalışıyorsun. Sen bu ümmeti parçalamaya çalıştın, onları ahı seni tutacaktır. 

 

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok ANTİ-TERRORİSM Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir