YUKLENIYOR
18 Mayıs 2021
Üye Girişi
Üye Girişi
×
Türk Vatandaşları Üye Olabilir
[Turkish CitizensCan Be Members Of]
Güvenlik Kodu:
Guvenlik
http://www.bagimsizozgurmedya.com
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Bir kulpu bulunmaz ise: Yasak, yasak, Marketlerde sigara satışı yasaklandı mı? Geçerli kanun yapmak yasak, ama sözlü talimat geçerli örnek Alkol satışı yasağı...
Verilen Habere Bakınız;  Burası Rezil Terbiyesiz Edepsiz Yönetimle Adaleti Karatma İçin Yönetile Türkiye Yönetimine Göre; Tekkedeki Amiral Ortaya Çıkarılmış..
1 2 3
ANKET
Bu kullandığınız site kapatılsın mı?
CIP 0 - CRZ 0
Evet
76
Hayır
988
Çekimser
10
Fikrim yok
9

Toplam Oy:1083

» ATATÜRK’ÜN TÜRKLÜK ÜZERİNE SÖZLERİ

ATATÜRK’ÜN TÜRKLÜK ÜZERİNE SÖZLERİ - Ali Berham Şahbudak

Paylas
ATATÜRK’ÜN TÜRKLÜK ÜZERİNE SÖZLERİ
03 Mayıs 2021, Pazartesi 15:51:34
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ATATÜRK’ÜN TÜRKLÜK ÜZERİNE SÖZLERİ

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim. Ben milletimin en büyük ve ecdadımın en değerli mirası olan bağımsızlık aşkı ile dolu bir adamım.

Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir. Benim milletimi esir etmek isteyen herhangi bir milletin, bu arzusundan vazgeçinceye kadar, amansız düşmanıyım.

Benim naçiz vücudum bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen payidar kalacaktır. Bir Türk dünyaya bedeldir. Biz doğrudan doğruya milletseveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur.

Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz. Bu millet bağımsızlıktan yoksun yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır. Bu ulusu ben değil içimizdeki ruh, damarımızdaki kan kurtarmıştır. Efendiler biz hayat ve istiklal isteyen bir milletiz. Ve yalnız ve ancak bunun için hayatımızı yok etmeyi göze alırız.

Egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir. Ey Türk gençliği! Birinci vazifen Türk istiklal ve cumhuriyetini ilelebet korumak ve müdafaa etmektir. Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur. Her Türk ferdinin son nefesi, Türk Milletinin nefesinin sönmeyeceğini, onun ebedi olduğunu göstermelidir.

Milletimi şimdiye kadar söylediğim sözlerle ve hareketlerimle aldatmamış olmakla gurur duyuyorum. Milletin sevgisi kadar büyük mükafat yoktur. Ne mutlu Türk'üm diyene! Türk budur: Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır. Türk! Öğün! Çalış! Güven!.. Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur. Türk kuvvet ve zekasının yenmediği ve yenemeyeceği güçlük yoktur.

Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir. Ülkeniz sizindir, Türklerindir. Bu ülke, tarihte Türk'tü bugün de Türk'tür ve sonsuza dek Türk olarak yaşayacaktır. Mustafa Kemal Atatürk…

PEKİ, yıllardır bu Türk yurdunu yalan ve talanla yöneten Erdoğan'ın Türklerle ilgili söylediği sözlerini hatırlayan var mı? Peki, ya Türk yurdunda yaşayıp ’da Türk olmaktan utandığını söyleyen AKP’lileri hatırlayan var mı?

Ey büyük Türk Milleti sen büyük bir milletsin bundan asla vazgeçme ve Türklüğü yüceltmek için yaşa. Türk'e kılıç kaldıran eli kır! Türk çocuğu öksüz kalabilir de asla yurtsuz kalamaz. Bir bak tarihe, Türk'e başkaldıranların sonu ne olmuş!

Bilge Kağan Türk olmayı her omuz, her baş, her yürek kaldıramaz. Tanrı Dağı kadar Türk, Hira Dağı kadar Müslümanız. Alparslan Türkeş Göklerde ülkücülük, ne mutlu Türk'üm diyecek herkes! Türklük bedenimiz, İslamiyet ruhumuzdur. Ruhsuz beden ceset gibidir.

Türk milletinin yaratılış nedeni cihana hakim olmasıdır. Türk olduğumuzu söyledik vurup durdunuz, bizi vurarak bizden hesap sorabildiniz. Hüküm sürerdi Türk töresi, gerek duymazdı günlere kadınların hiçbiri. Bu dünyada Türklük le hesabı olanlarla biz Atatürkçü Kemalist yurtsever devrimciler olarak onlarla bizim hesabımız var!

Çünkü bizim en büyük Türk ATATÜRK'ÜMÜZ VAR! Ali Berham ŞAHBUDAK...

 


Ali Berham ŞAHBUDAK
E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir.