10 Aralık 2018 Pazartesi 08:31:06
» Amerikan Köpekleri Parti Sözcüsü: Yargı muafiyeti sadece 15-16 Temmuz'u kapsıyor...

Amerikan Köpekleri Parti Sözcüsü: Yargı muafiyeti sadece 15-16 Temmuz'u kapsıyor...

Bu ülkede siyaset yapmak çok kolay bir Bir şey olmasına rağmen aslında çok zor bir olgudur evinden çok genel merkezlerde biat ettiği kişilere yalakalık ve yavşaklık etmek gerekir birde evlerini genel merkez olarak görüp orada yatıp kalkanlar bu siyaseti Tayyipistanda yapıyorlar... arada bir bazı reklamlar veriliyor, reklamın iyisi kötüsü olmaz akılda kalınca amacına ulaşmış sayılır... Böyle bir reklam bir iki aydır veriliyor... Reklamda adın şu olursa sende şu beklenir diye reklam yapılıyor... Bunu Soy adına uyarlarsak; Ün almak Tayyipistan ülkesinde çok sıradan olağan bir şeydir. Fakat nasıl ün alıp anılacağını düşünmek gerekir. Haberimizde işte böyle bir kişi var. Fazla yorum yapmadan haberi vermeye gayret edeceğiz. Şöyle ki; Amerikan Köpekleri Parti Sözcüsü Ünal, KHK ile sivil darbeye hazırlık olan 15 Temmuz ve sonrasında 'terör' eylemlerine müdahale eden sivillere getirilen yargı zırhıyla ilgili yaptığı açıklamada, düzenlemenin sadece 15 Temmuz gecesi ve 16 Temmuz sabahını kapsadığını inanırsanız söyledi. Ünal, KHK'da bu şekilde bir tarih sınırlaması olmadığının belirtilmesi üzerine, "Bu düzenleme son derece sarih" dedi.
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Amerikan Köpekleri Parti Sözcüsü: Yargı muafiyeti sadece 15-16 Temmuz'u kapsıyor...
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Narko-Terör Ve Bağlantıları - 25 Aralık 2017, Pazartesi 14:22:42
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Amerikan Köpekleri Parti Genel Ev Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ın partisinin genel merkezinde yaptığı basın toplantısından öne çıkan açıklamaları şöyle:

 

 •  Bir şeyi netleştirelim. 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen darbe teşebbüsü, yani sadece o gece ve devamı niteliğindeki 16 Temmuz sabahıyla ilgili. Eylemlerin bastırılması ibaresi, 15 Temmuz gecesi ve 16 Temmuz gününü ifade etmektedir. Burada yer alan terör eylemleri ibaresi de, darbe teşebbüsünün terör eylemi olması hesabıyla yazılan bir unsurdur. Bu ifade daha sonra gerçekleşen terör eylemlerini hiçbir şekilde kapsamamaktadır. O gece ve sabahında darbe girişimine karşı göğsünü siper etmiş, ülkesini çıplak elleriyle tutmuş o kahraman insanların ülkelerini korumalarından dolayı ülkelerini canları pahasına korumalarından dolayı, onlara dönük hukuki sorumluluk doğmasın diye yapılmıştır.
 • KHK'daki cümlede tarihler yazıyor. Devamından kastedilen 16 Temmuz sabahıdır. Diğer terör olaylarını kapsayan bir ifade yasa yapım tekniği açısından orada mevcut değil. Ülkesini darbecilerden korumak için sokağa çıkan darbeye direnen insanları kapsadığı çok açık. Buradan yola çıkarak kara propaganda yaparak, iç savaş vs. söz konusu değil. Buradan felaket tellallığı çıkarmasınlar. Bu yalanları yapanların ne yaptıkları ortadadır. Birisi bir söz söylediğinde önce söze sonra söyleyene bakın.Türkiye'de bir kargaşa bekleniyor vs. söz konusu değil. Alınan karar son derece açık ve net. Birilerinin başka anlamlar çıkarmasını kabul etmiyoruz.
 
'BUGÜNE ŞAMİLMİŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ…'

 • O gece ve o gecenin sabahında darbe girişimine karşı göğsünü siper etmiş, darbeyi engellemek için ülkesini çıplak elleriyle tutmuş o kahraman insanların ülkelerini canları pahasına korumalarından dolayı onlara dönük herhangi bir hukuki sorumluluk doğmasın diye bu düzenleme yapılmıştır. Dolayısıyla buradan yola çıkarak bu düzenlemenin bugüne şamilmiş gibi, bugünkü diğer terör eylemleriyle ilgiliymiş gibi gösterilmek istenmesi tamamen dezenformasyondan ibarettir.
 
'SİVİLLERİN EKLENMESİ SON DERECE DOĞAL'

 • Şu anda zaten ilgili düzenlemeyi sizinle paylaştım. Bu düzenleme son derece sarih. Sizin ifade ettiğiniz ihtimaller değil, o gece gerçekleşenler üzerinden konuşuyoruz. Daha önce yapılan düzenleme ile o gece darbeye dönük, darbeyi engellemeye dönük asker, emniyet çalışanı ve kamu personeliyle ilgili bir koruma kararının yanına, o gece ülkesini korumak için sokağa çıkan ve bunun da tespit altında olduğu kişilerin eklenmesi gayet normal. Burada kanun yapıcının maksadı herhangi bir şekilde ülkesini korumak için sokağa çıkan kişilerin hukuki soruşturma görmemesi için bu yapılmıştır. Bu da son derece doğaldır.
 
'AK PARTİ'NİN YAPTIKLARI ORTADADIR'

 • Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. 16 yıldan beri iktidarda olan AK Parti'nin 16 yıldan beri bu ülke için yaptığı ortadadır, aldığımız kararların ne için alındığı ortadadır. Bizim bu ülkenin istikrarı, dönüşmesi, büyümesi için 16 yıldan beri yaptığımız ortadadır. Dolayısıyla bu yalanları, bu tezviratı, kara propagandayı yapanların da ne yaptıkları ortadadır.
 • (OHAL'le ilgili olamayan kanunlar KHK'lar ile çıkıyor eleştirisi için) Hükümetin tasarrufudur.
 
TEK TİP KIYAFET UYGULAMASI
 
 • ABD, Almanya, İngiltere'de uygulanan bir uygulama. Darbe girişiminden sonra FETÖ mansuplarına dönük halkın açık bir talebi doğrultusunda bu konu gündeme geldi. Adalet Bakanlığı örnekleri inceleyerek meseleyi hukuki bir zemine oturtmuştur. AİHM masumiyet karinesinin ihlalini değerlendirirken yargılama sürecinin geneline bakmaktadır. Burada bir meseleyi değerlendirirken öncelikli olarak meselenin talepler, ihtiyaçlar, özgürlükler konusunda değerlendirmesi yapılır.
 
'BİR ŞEHİT ÇOCUĞUNUN GÖSTERDİĞİ AŞIRI SEVGİ GÖSTERİSİYDİ'
 
 • ('Partili diktatör olan kişiliğe  konuşmasını yaptıktan sonra bir vatandaş boynuna sarıldı. Bir güvenlik zafiyeti var mı? sorusuna) Ben de o esnada oradaydım. O vatandaş bir şehit çocuğu. Bir güvenlik zaafı söz konusu değil. Salona alınanlar tamamen güvenlik kontrolünden geçirilerek alınıyor. Bir şehit çocuğunun cumhurbaşkanımıza gösterdiği aşırı sevgi gösterisiydi. Ben de kendisiyle görüştüm, o gençle orada konuştum ve yaptığı hareketin doğru olmadığını… Fakat gördüğünde sevincinden coşkusundan böyle bir davranışta bulunduğunu, kendisine yaklaştığında ne yapacağını şaşırdığını bana söyledi açıkçası. Orada güvenlik zaafı söz konusu değil.
   
   
   
   
   
   
   

Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok Adalet Ve Terör Oluşumunu Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir