10 Aralık 2018 Pazartesi 21:45:31
» Bu gün kadınlar ve annelerin günü idi 08 Mart 2018 10:00 itibarı ile ZEYTİN DALI HAREKÂTI....

Bu gün kadınlar ve annelerin günü idi 08 Mart 2018 10:00 itibarı ile ZEYTİN DALI HAREKÂTI....

Evet, bu gün kadınlar günü ve TSK 25.02.2018 tarihinden bu yana şehitlerimizi kendi resmi sitesinde yayınlamıyor buda dikkat çekici bir konu... biliyorsunuz;Her resmi olarak yayılana şehit haberlerimizin öncesi bir rakamsal olasılık haberi veriyorduk... bir Şehit: Yaşıyorsa Türk bir Anası ve Türk bir babası vardır. Ve de bunlar Saraylarda oturup şehit olanları ardından, onları kullanarak siyaset yapmaz. Eğer Türk ana ve babası ise İçleri kan ağlayan iki vatan evladı bu vatan için yetiştirip şehit verdikleri şehit için ağlar... Ve Türk aile yapısına bağlı ise mağdur politikası yapmaz hep başı dik ve yalnız şehitlerden övünç duyar politikacıları ağızlarına bile almazlar.... En azından şehittin iki kardeşi varsa; Bunlarda Babacım deyip paracıklarını sıfırlayan o çocuklar olmadıkları için ve anne ve babaları saray eşrafından olmadıkları için kardeşleri için canları yansa da yine Türk iseler istendiği zaman kardeşleri gibi şehit olacaklarını haykırırlar ve anne ve babalarını şefli çocukları olarak "Vatan sağ olsun" derler ve şehitlerin arkasından onlarda şerefsiz siyasetçiler için mağdur politikası altında Türk alisi oldukları için siyaset yapmazlar. Çünkü onlar mağdur olmadıklarını bilirler.. Evet, Birde şehit yaşarken bir sevdiği veya bir eşi ol bilir. Bu sevdiği veya eşi saray efradından olmadığı için onlarda sevdiği şehidin arkasına sığınarak onlarda mağdur politikası altında Türk alisi içinde büyüdükleri için siyaset yapmazlar. Onlar Ağıt yakıp geleceklerini düşünüp bu günde onu vatan toprağına vermek için mezarı başında ağlar veya suskun kalarak o şerefsizlere göz yaşlarını, içleri kan ağlasa bile Türk örf ve adetlerine göre bu yaşları göstermezler... Bu olguda, bu durumda birde şehit şehit omadan en az bir çocuk yapmış ise ve o çocuk için umutları var iken şehit olmuş ise, o çocuklarda saray eşrafındaki o çocukları gibi sarayın bahçelerinde devlet diye bağırarak oynamadan cami avlularında yetim kaldıklarını, bazen anlayıp, bazen anlamadan şehittin arkasından, bilinçli veya bilinçsiz olarak son görevlerini yaparlar... Bu hesaba saray eşrafının ve yalakalarının aklı ermez kısaca yaşarken bir şehidin ardında yaklaşık 6 yaşayan şehit olduğunu bilmemiz gerekir... görünüşte bir şehit olur iken 1 + 6 = 7 şehitimiz oluyor. Bir şehidimizde birdir on şehidimizde. Biz böyle biliyoruz siz nasıl taktir edersiniz bilmiyoruz... TSK niye artık şehitlerimizi yayınlamıyor?
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Bu gün kadınlar ve annelerin günü idi  08 Mart 2018 10:00 itibarı ile ZEYTİN DALI HAREKÂTI....
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Narko-Terör Ve Bağlantıları - 08 Mart 2018, Perşembe 17:31:51
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

...

ZEYTİN DALI HAREKÂTI

TARİH: 08 Mart 2018
SAAT: 10:00  

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla, Suriye’nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek ve dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak üzere, 20 Ocak 2018 saat 17.00’den itibaren “Zeytin Dalı Harekâtı” başlatılmıştır.

 

Harekât, ülkemizin uluslararası hukuktan kaynaklanan hakları, BMGK’nin terörle mücadeleye yönelik özellikle 1624 (2005), 2170 (2014) ve 2178 (2014) sayılı kararları ve BM sözleşmesinin 51’inci maddesinde yer alan Meşru Müdafaa Hakkı çerçevesinde, Suriye’nin toprak bütünlüğüne saygılı olarak icra edilmektedir.

 

Harekâtın planlama ve icrasında sadece teröristler ve bunlara ait barınak, sığınak, mevzii, silah, araç ve gereçler hedef alınmakta olup, sivil/masum kişilerin ve çevrenin zarar görmemesi için her türlü dikkat ve hassasiyet gösterilmektedir.

 

“Zeytin Dalı Harekâtı” kapsamında, Kara ve Hava operasyonları sonucunda 115 PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütü mensubu etkisiz hale getirilmiştir.

 

Harekâtın başlangıcından itibaren etkisiz hale getirilen terörist sayısı 3055 olmuştur.

 

Hava harekâtı ve kara ateş destek vasıtaları ile desteklenen kara harekâtı planlandığı şekilde başarıyla devam etmektedir.


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok ANTİ-TERRORİSM Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir