18 Ağustos 2019 Pazar 06:51:38
» Çanakkale Boğaz Geçişinin Bakım Onarım İşini Atlas Maden Ürünleri Şirketi Almış! Kim bunlar???..

Çanakkale Boğaz Geçişinin Bakım Onarım İşini Atlas Maden Ürünleri Şirketi Almış! Kim bunlar???..

Evet, kim bunlar faaliyet alanları nedir? Çanakkale Boğaz Geçişinin Bakım Onarım İşini Atlas Maden Ürünleri Şirketi Almış...
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Çanakkale Boğaz Geçişinin Bakım Onarım İşini Atlas Maden Ürünleri Şirketi Almış! Kim bunlar???..
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Narko-Terör Ve Bağlantıları - 17 Aralık 2018, Pazartesi 17:39:14
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

....

 

BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA A.Ş -BOTAŞ 36 Çanakkale Boğaz Geçişi Hattının Bakım Onarım İşi yapım işi ATLAS MADEN ÜRÜNLERİ VE İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

57.800.000,00 TL

 

Bu şirket Hezaman faaliyete geçmiştir ve geçmişi nedir ve de bu ihale yapılırken hanği aşamalardan geçmiştir?

 

Kendi sitelerinde kendilerini şöyle tanıtıyorlar:

 

" Atlas Maden şirketler grubu olarak maden sektöründeki başarılı çalışmalarımızı gerekli yasalar ve izinler çerçevesinde,  öncelikli olarak ülke çıkarları ve kalkınma planlarına uygun olarak ve iş etiğini göz önünde bulundurarak yapmaktayız. Doğal kıt kaynaklarımızı en ideal şekilde değerlendirmeyi vizyon edinmiş olup uzun yıllardır bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Yapı sektöründe ulusal düzeyde gerçekleştirdiği iş hacminin ve bölgesinin geliştirilmesini, yapı hacmi ve tekniği açısından gelişmiş projeleri yapan bir şirket olmayı, Vizyon olarak benimsemektedir.

 

İhale-teklif çalışmasında, ihale kazanma başarısının arttırılması, maliyetlendirme çalışmasında maliyet tutarlılığının sağlanması, yapı üretiminde, kabul aşamasında en az uygunsuzluğun saptanması, yapı üretiminde, taahhüt edilen süreye uyum sağlanması, hakediş faaliyetlerinde hesaplama ve dosya tutarlılığının sağlanması, müşteri şikayetlerinin azalması, müşteri memnuniyeti ve beklentilerini karşılama oranının arttırılması, satın alma, tedarik süresi etkinliğinin arttırılması, satın alma malzeme / hizmet uygunluğunun etkinliğinin arttırılması, bakım faaliyetlerinde, arıza sıklığı ve bakım süresinin azaltılması, depo faaliyetlerinde, envanter farkı ve malzeme kaybının azaltılması, eğitim saatlerinin personel başına arttırılması, iç tetkik uygunsuzluklarının azaltılması, hedeflenmektedir.

 

İstenilen zamanda projeye uygun kaliteli yapılar inşaa etmek, Sonuçlandırılan her projede malzeme, işçilik ve hizmet kalitesi sağlayarak güvenilir ve sağlam yapılar üretmek, tüm çalışanlarımızın kalite ve çevre bilincinde ulaşmasını sağlamak için sürekli bilinçlendirilmesini, eğitimini ve memnuniyetini sağlamak; Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirilmesi yönünde çalışmalarda bulunmak yasal ve mevzuat şartlarını eksiksiz olarak yerine getirmek Kalite Politikamızdır.

 

Kalitenin oluşturulması, geliştirilmesi, uygulanması ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi için gerekli olan faaliyetlerin yerine getirilmesi kararlılığındadır. Şirket yönetimi, bu konudaki sorumluluğun gereği olarak, müşteri şartları ile yasal mevzuat şartlarını karşılamanın önemini, kuruluşun tüm seviyelerine iletilmesini sağlamayı, şirket kalite yaklaşımını ve vizyonunu belirleyen kalite politikasını oluşturmayı, faaliyet etkinliğini ve verimliliğini sağlamaya yönelik olarak, kalite hedeflerini belirlemesini ve hedefler ile çalışılmasını sağlamayı, kalite yönetim sisteminin uygunluğu, yeterliliği ve etkinliğinin sağlanması amacıyla, planlı gözden geçirme faaliyetleri uygulamayı ve gerekli kontrol ve karar mekanizması işletmeyi, sistemin etkin işleyişi açısından gerekli kaynakları ve kaynakların bulunabilirliğini sağlamayı taahhüt etmektedir."

 

Bu onları görünüşteki açıklamaları...

 

Buda görünüşteki makina Parkurları...

 

Makina Adet Makina  Adet
Komatsu Ekskavatör 35 Ton 1 Betoniyer Dizel  1
Volvo Ekskavatör 30 Ton  1 Vibratör Benzinli  3
Sumitomo Ekskavatör 30 Ton  1 Vibratör Elektrikli  2
Hidromek Uzun Bomlu Ekskavatör 30 Ton   1 Betoniyer Elektrikli  1
Caterpiller K.Paletli Dozer  1 Pancar Motor  2
D.8 Caterpiller Paletli Dozer  1 Freze Makinası  1
Greyder  1 Kırıcı Makinası  4
20 Tonluk Silindir  1 Yük Asansörü 1 Ton  4
Cat Yüklenici (Loader)  1 Mozaik Mermer Silme Makinası     1
Volvo Lastik Tekerlekli Loader  1 Motorpomp  1
MST Backhoe Loader 1 Jenaratör (PERKINS 25 KWA) 1
Damperli Kamyon 13 Delici Tabanca 2
60 Tonluk Elektromekanik Kantar 1 Kırıcı Tabanca 2
Figure Tanzim Makinası 1 Turbo 300 Kaynak Makinası 1
Delici Kompresör 1 Kaynak Redresörü 1
Kompresör 4 Vinç 2
Konkasör Grubu 90'lık 1 Nıvo 6
Takeometre 2 Asfalt Kesme Makinası 4
Bordür Yapma Makinası 1 Korot Makinası 2
Jenaratör 2 Vibrasyonlu Mastar 2
Motorlu Kompaktör 3 Satıh Mastar Vibratörü 2
Boru İskele Modülü ve Elemanları 10.000m² Perdah Makinası 2
Kalıp İskelesi ve Elemanları 20.000m² Binek Oto 14
Sac Pano (Beton Kalıbı) 20.000m² Beton Santrali 130m3 / Saat 1

 

Görünüşteki Detaylarını tıklayarak görebilirsiniz...

 

Birde sitelerindeki bir habere balalım...

 

İstanbul yeni yat limanına kavuşuyor...

 

istanbul-yeni-yatlimanina-kavusuyor-022013 te yapına başlanan Tuzla Yat Limanı ve Balıkçı Barınağı toplamda 370.000 m² alana yayılmıştır.
 
 
2015 te bitmesi planlanan proje de 3.000 m² market, 3772 m² sinema, 40608 m² ticari alan, 2000m² marina teknik binaları, 1200m² yat&yelken klübü, 13800 m² otel,  37571,5 m² otopark alanı, 82153,5 m² temapark alanı bulunmaktadır.
 
 
Şimdi sorularımıza devam edelim. Yanlış anlaşılmasın biz soru sorarız...
 
 

1- 2013 yılında kim iktidardaydı...


2- 2015'de hangi iktidar nasıl baştaydı Türkiye'deki oluşumlar nasıl ilerliyordu...

 

3- Çalışan mühendis ve teknik elemanların hangi üniversiteden mevzun olmuşlardı?

 

4- Bu kişilerin deneyimleri ne idi, işçi olarak çalıştırdıkları kişiler hangi kurumdan geçici işçi olarak çalıştırmışlardı, bu taşeron işçilerin parasın veren kimdi?

 

Şimdiki oluşumlar olurken yine bu şirket faaliyetler içinde...

 

Bir kişinin Bildiği sır iki kişini bildiği yorumsal medyadır....

 

Saygılar...

 

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok: Soğuk savaş ve derin sularda araştırma…

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir