12 Aralık 2019 Perşembe 12:36:58
» Diploması var mıymış, icazet almak için Pensilvanya'ya gittin mi? Kiminle gittiğini biliyormuş...

Diploması var mıymış, icazet almak için Pensilvanya'ya gittin mi? Kiminle gittiğini biliyormuş...

Kimin eli kim cebinde kimin (...) kimin (...) de. Kazığı yiyen kim? Sormalı mı? Dersiniz... Bir düşünün Erdoğan Beygire binebilir mi dersiniz. işte bu günkü Dersleriniz bunlar olsun... Komiklik yapmıyoruz, biz gördüğümüzü duyduğumuzu aktarıyoruz çünkü burası Türkiye ve de meydanlar bunu böyle algılayıp söylüyor ve böyle mitinglere renk geliyormuş? Balık esirde Pensilvanya suçlamasına Erdoğan cevap verince bu seferde Çanakkale'den İncede inceye Erdoğan'a 'Pensilvanya' konusunda "namert" suçlamasına karşı heme yanıtı verdi... İnce: 2001'de Pensilvanya'ya gidip icazet aldığınız kişinin ismini, Allah'ın izni ile cumhurbaşkanı olduğumda vereceğim. dedi çünkü bunu ona ileteni korumak istiyormuş... Daha sonra anladığımız kadar Allah affetsin demeyecekmiş, Herhalde... Sonucu 24 Haziran sonrasında hep beraber göreceğiz... Az kaldı sabredelim... BUNLARDA BİRER HALKA VAATTİR... Kim söyledi ise herhalde elinde ince kanıtları vardır... Ve bunu da İnceden inceye İnceleyip meydanlarda Halka sunan İnce, bu kişiyi de koruması gerekir. 24 Hazirana az kaldı bu aşamada bu kişi bir şekilde susturulan bir olabilir. buna da dikkat etmesini öneriyoruz... Dileriz bu önerimizi dikkate inceden inceye İnce olarak dikkat eder...
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Diploması var mıymış, icazet almak için Pensilvanya'ya gittin mi? Kiminle gittiğini biliyormuş...
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Özel Haber - 23 Haziran 2018, Cumartesi 17:34:17
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

......

cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim kampanyası kapsamında Balıkesir'de şöyle konuştu.

 

İnce'nin konuşmasından öne çıkan kısımlar şu şekilde:

 

 • Kuvayi Milliye'nin kenti Balıkesir. Bir soru soracağım size. Acaba stadyuma gitsek sığar mıyız? Hemşerim dün meydanda yapamadı mitingi. Geçenlerde Samsun'da sahneye çıktım. Bisiklete bindim. Geçen 'sen bisiklete binmeye devam et' demiş. Ben bisiklete binmeye devam edeyim. Sen de ata bin de göreyim. Bir de dün bir şey daha demiş.
 • Bana demiş ki... Yuhalamayın yalnız ben istemiyorum. Dün bana kukla demiş. Tabii kendisi sürekli yalan söyleyip pinokyo gibi burnu uzayacağı için bana kukla diyor. Aklı sıra Sayın Kılıçdaroğlu'yla beni birbirimize düşürecek. Sen daha yasamayı yürütmeyi yargıyı bilmiyorsun. Sen her şeyde tek adam olmak istediğin için bu ince ayrıntıyı hala bilmiyorsun. Bizim aramıza fitne sokamazsın. Beraber yola çıktığın arkadaşlarından yanında kim kaldı? Gül, Arınç, Şener yanında yok. Tek başına kaldın.
 • Erdoğan diyor ki 'yerli otomobil yapacağız'. Sen ilkel düşünüyorsun, koltuğa, tekere talipsin ben otomobilin beynine talibim. Bir, otomobil yapmak. İki, otomobi yapan robotu yapmak. Üç, otomobili yapan robotu yapanın yazılımını yapmak. Ben buna talibim.
 • Az önce mezun olduğum okula gittim. Okul arkadaşlarımla 18 yaşında çekildiğim fotoğrafı bir daha çektik. Bazılarının 18 yaşında üniversite kantininde çekilmiş fotoğrafı olmayabilir. 8 dönem okuduğunu ispat etmen lazım. Birisi diyor ki 'peygamberimizin diploması mı var' diyor. Ona şöyle sormak lazım. Hz Peygamber 'benim diplomam var' dedi mi hiç?
   

 

"EĞİTİMİ PARASIZ, LAİK VE BİLİMSEL HALE GETİRECEĞİZ"

 

 • Eğitimi neden Balıkesir'de açıklıyorum. Hedefimiz eğitimi parasız yapmaktır. Okul öncesinden doktoraya kadar hiçbir sınavdan ücret alınmayacaktır. Dindar bir nesil yetiştirilmesinden rahatsızlık duymam. Ama asla kindar bir nesil yetiştirmeyeceğiz. Eğitim siyasal hesaplaşma alanı olmayacak. Ayrımcılık olmayacak. Fen lisesi de imam hatip de aynı olacak. Taşımalı eğitim, ikili eğitim, birleştirilmiş sınıf kaldırılacak. Kapanan köy okullarını yeniden açacağız. Çocuklarımızı istemedikleri okula göndermeyeceğiz.
 • 24 Kasım'da öğretmenlere maaş ikramiyesi vereceğiz. 3600 ek gösterge vereceğiz. Performans düzenlemesine son vereceğiz. Öğrenciler size sözümdür. Hiçbirinizi tarikat yurtlarına muhtaç etmeyeceğiz. 500'er lira burs alacaksınız. YÖK'ü kaldıracağız. 10bin öğrenciyi her yıl yurtdışına göndereceğiz. Rektörler seçimle iş başına gelecek. Eğitimi parasız, bilimsel ve laik hale getireceğiz.
 • Değerli hemşerim şöyle bir laf etti. Ben dedim ki köprü kolay iş. 4.sünü İnce gelir yapar dedim. Bana verdiği cevap; 'Senin haddine mi düşmüş köprüyü yapmak'. Demirel'in yaptığı köprüden 10 liraya geçiyoruz da niye seninkinden 100 liraya geçiyoruz?
 • Ben gönüllere köprü yapıyorum. Sana göre garibanız doğru. 2002'de milletvekili olduğumda sen milletvekili değildin. 16 sene aynı maaşı aldık. Ben niye gariban kaldım da sen niye zengin oldun? Sen bana gariban diyorsun ama ben aslında dünyanın en zengin adamıyım. Ben insanları Türk-Kürt, Alevi- Sünni, Sağcı-Solcu diye ayırmam.
 • CHP diyor, cami yıktı. Camiler senin tapulu malın mı? Camiler hepimizin, müslümanların. Sen git AKP'nin girişte solda Elliikievlere gelmeden yıktığı camiyi gör. Biliyorsunuz değil mi? Sen önce onun hesabını ver. Yalan söyleme insanlara.
 • Değerli AK Partili kardeşlerim, cumhurbaşkanı olduğumda bak sana söz veriyorum. Kandırılma. Onu daha ilkokul mezunu olmayan FETÖ bile kandırdı. Sen kandırılma. Muharrem İnce senin türbanına karışmayacak. İster okulda, ister sokakta tak. Bu konu kapanmıştır.
 • Herkese FETÖ'cü dedin. Sen 2001'de partiyi kurarken icazet almak için Pensilvanya'ya gittin mi ? Kiminle gittiğini biliyorum. Ona zarar gelmemesi için söylemiyorum. Cumhurbaşkanı olduğumda açıklayacağım.

 

'DIŞ GÜÇLER' TEPKİSİ

 

 • Yabancı bir güç varmış. Ak Parti'ye oy verenlere sesleniyorum, kafayı beraber çalıştıralım. Yabancı bir güç varmış, bize diz çöktürmek istiyormuş. Türkiye'nin 450 milyar dolar borcu var, kime bu borç? Londra, Singapur, Dubai, para babalarına. 320 milyar dolarını Erdoğan borçlandı. Borç para aldığım şirket beni iflas ettirirse bir kazancı olur mu? Enayi mi adam beni iflas ettirsin, Türkiye'den alacağı var. Ey aziz milletim, seni kandırıyorlar.

 

Şimdide Muharrem İnce,  Çanakkale'de düzenlediği mitinge bakalım...

 

Erdoğan'ın bugünkü Akhisar mitinginde sölyediği, "Eğer ki Pensilvanya'da Gülen'le görüştüğümü ispat etmezse namerttir" sözüne yanıt veren İnce, "Birkaç gündür sürekli bana laf yetiştiriyor. Ben dedim ki "2001'de partiyi kurarken Pensilvanya 'ya gidip icazet aldın mı?" dedim. Bugün demiş ki "İspatlamazsan namertsin". Bak açıklıyorum. Aramızda kalsın. Değerli hemşehrim Erdoğan. 2001'de Pensilvanya 'ya gidip icazet aldığınızı bana söyleyen kişi, beraber gittiğiniz kişi. O aradı beni. "Beraber gittik" dedi. Allah'ın izni, milletin istiğiyle ile 24 Haziran'da cumhurbaşkanı olduğumda o arkadaş da rahata ereceği için adını vereceğim. Çok merak ediyorsan biraz düşün şu an kimle aran bozuk. Sen zaten çıkarırsın kim olduğunu" dedi.

 

Çanakkale'de konuşan İnce'nin açıklamaları şöyle:

'DEMİREL'İN YAPTIĞI KÖPRÜDEN 10 LİRAYA GEÇİYORUZ DA ERDOĞAN'IN YAPTIĞINDAN NEDEN 100 LİRAYA GEÇİYORUZ?

'

 • "Muharrem İnce gelince Çanakkale Köprüsü'nü yapmayacakmış diye bir dedikodu geziyormuş. Ben 4. köprüyü İnce yapar diyorum. Demirden betondan köprü yapmak kolay iş, ben gönüller arasında köprü yapıyorum. Çanakkale Köprüsü'nü yapacağım. Önce inceleyeceğim.
 • Demirel'in yaptığı köprüden 10 liraya geçiyoruz da Erdoğan'ın yaptığı köprüden neden 100 liraya geçiyoruz? Kör kuruşun hesabını sorarım. Köprü yapacağız, kazık yemek yok, avanta yok, rüşvet yok"

 

"ERDOĞAN ÇOCUK SAYISIYLA UĞRAŞSIN, BEN ÇOCUK BEZİNDEKİ KDV İLE UĞRAŞACAĞIM"

 

 • "Cumhurbaşkanının görevi milletin çocuk sayısı mıdır? Yoksa çocuk bezindeki KDV ile uğraşmak mıdır? Erdoğan çocuk sayısı ile uğraşsın, Erdoğan doğum yöntemiyle uğraşsın. Ben çocuk bezindeki KDV ile uğraşacağım"
 • "Erdoğan kaporta yapmaya talip ben arabanın beynini yapmaya talibim. Çünkü ben matematik biliyorum. Çünkü benim diplomam var"

 

'100 LİRALIK BENZİN ALDIN 51 LİRA VERGİ ÖDÜYORSUN'

 

 • "Benzin istasyonuna gittin 100 liralık benzin aldın ödeyeceğin para 151 lira yani aldığın her 100 liralık mazotta 51 lira vergi ödüyorsun"
 • "Çifçilere bir şey anlatmak istiyorum. Ziraat bankası var değil mi? Geçenlerde bir medya kuruluşu el değiştirdi. 1 milyar dolar kredi verdiler, bu parayı Ziraat bankası nerden topladı?".

 

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok: Soğuk savaş ve derin sularda araştırma…

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir