25 Haziran 2019 Salı 11:34:55
» Doğru veya yanlış: Bir zamanlar düşünceler yayınlanıyordu; KEMALİZM'DE, İKTİDAR HALKA AİTTİR.!!!

Doğru veya yanlış: Bir zamanlar düşünceler yayınlanıyordu; KEMALİZM'DE, İKTİDAR HALKA AİTTİR.!!!

...
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Doğru veya yanlış: Bir zamanlar düşünceler yayınlanıyordu; KEMALİZM'DE, İKTİDAR HALKA AİTTİR.!!!
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Sizden Gelenler - 30 Mart 2019, Cumartesi 18:36:24
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

4.4.2017    


.
Türkiye Cumhuriyeti Devlet yapısı filli olarak dağıtılmış ve işlevsiz hale getirilmiştir. ''Yeni Anayasa'' ile kurulacak devlet modeli sözde İslami dinci bir devlet modeli olarak millete yutturulacak ise de, özde LİBERAL bir devlet modelidir ki, bu modelde Tevratın günümüze uyarlanmış şeklinden başka bir şey değildir.
.
Emperyalizmin uşaklarından oluşan ''Sözde bir KURUCU Meclis'' oluşacak, bu meclis halka anayasa yaptık sizin huzurunuzda seçim ile referanduma sunuyoruz diyecek.
.
Çünkü; Mecliste bulunan 550 vekilin yeni bir anayasa yapma yetkisi yoktur, işte bu yüzden, ''HALKIN İKTİDARINI YİNE HALKA YIKTIRMAK''tan başka çareleri de yoktur.. Kendi iktidarımızı, kendi ellerimizle yıktıracak mıyız.!!! kendi boynumuza ilmiği kendimiz takacak mıyız.!!!
.
EĞER YAPTIRIRSAK NE OLACAK.????
.
--- Türkiye Cumhuriyeti yıkılacak,
.
--- ''TÜRK'' ulus kimliğimiz yok olacak,
.
--- Güzel vatanımız, İsrail, Ermeni ve Yunan tarafından bölünerek paylaşılacak,
.
--- Yaratılacak ılımlı İslamcılar ile radikal dinciler arasında, pkk. ve ışid. arasında iç savaşlar çıkarılıp halk birbirine kırdırılacak,
.
---Türk halkından geri kalansa, ülke paylaşıldıktan sonra -en iyi ihtimalle- İç Anadolu'ya hapsedilecek..
.
--- Satılan bütün kurumlarımız, madenlerimiz, topraklarımız vs. neyimiz varsa, şu anda yasaya göre halen bizim ve bu satışları yapanlar, birçok suçtan yargılanacak ama.. eğer anayasa değişirse, bütün satışlar resmiyet kazanacak, satanların ise suçları düşmüş olacak..
.
Peki, bütün bunları nasıl becerecek dersiniz; tabii ki, ihanet anayasasını halka onaylatıp, ''başkanlık'' sistemini kurarak..
.
Düşünebiliyor musunuz; eğer başkanlık sistemi kurulursa, hiç kimse bu başkandan ve partisindeki herhangi birinden hesap soramayacak, ceza veremeyecek, görevinden alamayacak.. yani, 80 milyonu kendine köle eden bir Türk düşmanı, Lozan'dan sonra kin ve nefret duygularıyla intikam alacağı günü bekleyen Sevr'in uşaklarından biri, bu ülkeyi ve halkını, bu yetkilerle ne hale getirir..
.
''EVET''çilere de söyleyecek birkaç sözüm var; Hatırlarsınız, bundan onbeş yıl önce; ''demokrasi bir trendir, gerektiğinde binerim, işim bitince inerim'' demişti.. Demokrasiye bindi, işi bitince indi, sonra işi gereği feto'ya bindi, pkk.ya bindi, Esad'a bindi, dini duygularımıza ve gerektiğinde milli duygularımıza hiç utanmadan bindi, amacı sadece saf ve temiz halkımızı istediği gibi yönlendirmekti.. Sonra bunların hepsinden indi, indiğini bitirdi.. Tek inmediği ''milli irade'' diyerek kandırdığı halkımız kaldı ve şimdilerde en çok onlara binmesi gerekiyor ama hiç umutlanmayın çünkü bu çok kısa sürecek, bütün indiklerini bedbaht ettiği gibi sizleri de bizimle birlikte kendine köle edecek.. Evet dediğinizde bizler mahvolacağız belki ama sizler vicdan azabıyla kahrolacaksınız çünkü bu vatan, bu bayrak ve bu millet sizleri hiçbir zaman affetmeyecek, şehitlerimizin yirmi tırnağı yakanızda olacak.. Belki bu sözlere inanmıyor ''masal'' diyorsunuz.. ama.. bir düşünün bence.. YA DOĞRUYSA.??
.
Bütün bunlar sizce de, bu vatanın ve halkın boynuna takılmış bir ilmek değil de nedir, çocuklarınızı nasıl bir gelecek bekliyor, siz nasıl yaşamalarını isterdiniz..
.
Kendi vatanımızda köle olmak istemiyorsak; #HAYIR diyeceğiz.!!
.
KEMALİZM ÇATIMIZ VE HEDEFİMİZ.. ATATÜRK LİDERİMİZ, BURSA NUTKU GÖREVİMİZDİR.!!!
.
Hiçbir şey için geç değildir, Biz bitti demeden hiçbir şey bitmez.!!
Devrimlerle kazandığımız egemenliği elimizden almaya hiç kimsenin gücü yetmez.. Ancak;
.
Her birimiz bir Atatürk olmadıkça, birlik olup kocaman bir Atatürk yaratmadıkça sorun ÇÖZÜLMEZ..
.
9 Nisan Pazar günü İstanbul - Mecidiyeköy'de yapılacak ''Kemalizm'' konulu söyleşiye katılmanız çok önemli çünkü bu konu bir hayat-memat meselesidir..
.
İLETİŞİM. :
Hakkı Karğın.........................0536 737 83 22
Müge Gülses........................0535 861 43 47
.
.....BİZ ''BİTTİ'' DEMEDEN HİÇ BİR ŞEY BİTMEZ,
..........''BİRLEŞE BİRLEŞE KAZANMAK İÇİN''
................''BİRLEŞİK KEMALİST CEPHE''
.
çatısı altında toplanacak, Atatürk'ün saltanata rağmen kurduğu ''HALK MECLİSİ''ni yeniden hayata geçireceğiz.. Olmak ya da olmamak meselesi bu, özgürlük emek ister. hiç mücadele etmeden ''insanca'' yaşayabilir miyiz.?
.
..........İHANET Anayasasına ve Başkanlık Sistemine asla GEÇİT VERMEYECEĞİZ.!!!
.
Saflar Net;
''YA İHANET YA DA CUMHURİYET''


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok Bağımsı Özgür Fikir, Düşünce yazar Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir