15 Aralık 2017 Cuma 22:38:09
» Erdoğan beni dinliyordur, yanına doktor al, gönderdiklerinin tamamının SWIFT mesajları bizde...

Erdoğan beni dinliyordur, yanına doktor al, gönderdiklerinin tamamının SWIFT mesajları bizde...

Kılıçdaroğlu, partili diktatör olan Erdoğan'ın ailesinin vergi cennetlerindeki bir şirkete milyonlarca dolar gönderdiği iddiasına ilişkin konuştu. Man Adası'nda kurulan şirkete para gönderildiğine ait olduğunu söylediği dekontları kürsüden gösteren Kılıçdaroğlu "Şirketin yönetim kurulu 1 kişiden oluşuyor, sermayesi 1 sterlin" dedi.
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Erdoğan beni dinliyordur, yanına doktor al, gönderdiklerinin tamamının SWIFT mesajları bizde...
http://halkgonulluleri.com/halk-tv-seti.asp
Siyaset - 28 Kasım 2017, Salı 15:55:43
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

.....

Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ailesinin vergi cennetlerindeki bir şirkete milyonlarca dolar gönderdiği iddiasına ilişkin olarak açıklamalarda bulundu.

 

Partisinin grup toplantısında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satırbaşları şöyle:

 

'ANKARA'DAKİ BU BEYLERİN ÇOCUKLARINI BÜTÜN TÜRKİYE'YE TANITACAĞIM'

 

 • Devlete vergi vermemek için her türlü dümeni çeviriyorlar. Ankara'daki bu beylerin çocuklarını bütün Türkiye'ye tanıtacağım onları.

 

'YILDIRIM ZAYTUNG'CULARI KISKANDIRACAK BİR AÇIKLAMA YAPMIŞ'

 

 • 'Ey Kılıçdaroğlu sen bunları söylüyorsun ama para yok' diyecekler. Sevgili (Cumhurbaşkanı Recep Tayyip) Erdoğan para var. Sevgili (Başbakan) Binali Yıldırım para var para. Faiz lobisine 145 milyar dolar para ödediler. Öğretmene gelince 'para yok' dersin. Ben 145 milyar doları bu memleketin öğretmenine vereceğim. Bu 145 milyar dolar dışarı ödedikleri. Bir de numaradan şikayet ediyorlar. 'Faizler niye inmiyor?' diye. Sanki ülkeyi Fransızlar yönetiyor. Binali Yıldırım da Zaytung'cuları kıskandıracak bir açıklama yapmış. 'Faizleri indirin' demiş. Niye indirecek karar almıyorsun? Bankacılar yönetmiyor ülkeyi, sen yönetiyorsun.

 

'ERDOĞAN'A BAZI SORULAR SORDUM, DAVA AÇSAN NE OLUR, AÇMASAN NE OLUR, ADAM GİBİ CEVAP VER'

 

 • Erdoğan'a bazı sorular sordum. 'Çocuklarının, dünürünün, eniştenin kardeşinin, eski özel kalem müdürünün vergi cennetlerinde kurulan bir şirkete milyonlarca dolar para gönderdiğini biliyor musun?' dedim. 'Yerli ve milli isen buna cevap vereceksin' dedim. 1.5 milyon liralık dava açtı, vah vah ne kadar korktum. Dava açsan ne olur, açmasan ne olur. Soruma otur, adam gibi cevap ver.
 • Beyefendi beni dinliyordur, tavsiyem olacak, yanına doktor al. 

 

'SURİYELİLERE 30 MİLYAR DOLAR HARCANDIĞINI SÖYLÜYOR, GÖZLERİNDEN ÖPEREK BİR SORU DAHA SORUYORUM…'

 

 • Suriyelilere 30 milyar dolar harcandığını söylüyor. Kimse bilmiyor, nereye gitti bu 30 milyar dolar. Sevgili Erdoğan gözlerinden öperek bir soru daha soruyorum. Ne zaman, nerede kimin için harcadın 30 milyar doları? Cevabını alacağız. Sonra çıktı Balıkesir’de, 'Bunu ispat et' dedi. Güzel, ispat edelim. Beni tanımıyor, öyle anlaşılıyor.

 

'MADEM İSTİYOR, İSPAT EDELİM, MAN ADASI'NDA KURULAN ŞİRKETİN TUTANAKLARI BİZDE, RESMİ KAYITLARI VAR'

 

 • 'Çık, ispat et' dedi, madem istiyor, ispat edelim. Man Adası'nda (İrlanda Denizi’nde İrlanda ile İngiltere arasında bulunan küçük bir ada ülkesi) bir şirket kurulur. Bizim vilayetlerden daha küçük. Belbey LTD şirketi. O şirketin kuruluş senedi de bizde. Bu şirket 1 Ağustos- 2 Ağustos tarihlerinde yönetim kurulu toplantısı yapar. Sıddık Ayan, bir kişiden oluşur yönetim kurulu. Tutanakları bizde. Şirketin sermayesi 1 sterlin.
 • Man Adası devletinin resmi kayıtları var. O yönetim kurulu toplantılarının tutanakları da bizde. Ayrıca bu kişinin 1 sterlinlik, yönetim kurulu bir kişi, Sıddık Ayan. Adresini de vereyim, Reşitpaşa caddesi, yol sokak Sarıyer-İstanbul. 1 sterlinlik bir şirket. Ona ait olduğuna dair, hem Türkiye’den hem de Man Adası'nın kayıtları var. 15 Kasım 2011’de bu şirketi Kasım Öztaş’a devreder. Kasım Öztaş kimdir? Sait Halimpaşa caddesi – Yeniköy-İstanbul adresinde oturuyor. Ben Erdoğan’a bir soru soruyorum, tekrar. Sıdkı Ayan kimdir tanıyor musun? Eminim benden çok daha iyi biliyorsun kim olduğunu. Peki bu Kasım Öztaş’ı tanıyor musun?

 

'1 STERLİNLİK ŞİRKETE BU PARAYI NEDEN GÖNDERİYOR?'

 

 • Enişten bu şirkete 2.5 milyon para gönderiyor. Kardeşi 2.5 milyon dolar para gönderiyor. 1 sterlinlik şirkete bu parayı neden gönderiyor? 
 • Mustafa Erdoğan 1 milyon 250 milyon dolar para gönderiyor. Mustafa Gündoğan 250 bin dolar, Osman Ketenci 1 milyon dolar. Ahmet Burak Erdoğan 1 milyon 450 bin dolar gönderiyor.

 

'HAYSİYETLİ BİR ADAMSAN GEREĞİNİ YAPACAKSIN'

 

 • Gönderdiklerinin tamamının SWIFT mesajları bizde. 'Bu SWIFT mesajı ne demek?' diyeceksiniz. Yurtdışına dolar gönderirken bu mesajla gönderiyorsunuz. Bu beni tatmin etmez dedim. 'Bankaların dekontu lazım' dedim.
 • Bunların tamamı bankaların resmi kayıtlarıdır. Yurt dışına göndermişler, o şirketlerin de kayıtlarında var. Haysiyetli bir adamsan gereğini yapacaksın.

 

'BENİM BİR KUSURUM VARSA SÖYLEYİN AMA SİZ AHKAM KESER SONRA ÇOCUKLARIYLA BERABER YURTDIŞINA GİDERLER'

 

 • Bana soruyorlar, 'Neden Erdoğan'a bunu söylüyorsun, neden kızıyorsun?' Bu ülkenin bir vatandaşı olarak Konya'da 40 günlük bebek zaatüreden öldü. O bebeğin hakkını savunmak için ben bunları soruyorum. Samsun'da 2.5 aylık Kübra bebek açlıktan öldü. Onun hakkını savunmak için soruyorum. Devleti yönetenler vatandaşa örnek olmalı. Vatandaşa ceza keseceksin, kendi akrabalarına başka ülkelerde şirket kurduracaksın. Dolarları bozdurun diyeceksin, sen milli değil garimillisin. Gayrimilli bir hükümet tarafından yönetiliyoruz. Benim bir kusurum, hatam varsa söyleyin, alınmam. Ama size ahkam keser, din iman edebiyatı yapar, sonra kendisi alır çocuklarıyla beraber yurtdışına giderler.
 • Ben ispat ettim, şimdi söyle bakayım alçak kim?

 

'HAVUZ MEDYASINA SESLENMEK İSTİYORUM, ERDOĞAN'A EN BÜYÜK KÖTÜLÜĞÜ SİZ YAPIYORSUNUZ'

 

 • Havuz medyasına da seslenmek isterim. En büyük kötülüğü Erdoğan’a siz yapıyorsunuz. Sizde vicdan ahlak yok mu? Daha belgeleri görmeden 'Bunlar sahte…' Niye sahte olsun ya? Bankadan gidiyor ya. Nereye gidiyor? Man Adası'na gidiyor.

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok Çıkar İçin Yalancı Siyaseti Türkiye'de Yürütenleri Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir