12 Aralık 2019 Perşembe 11:33:40
» Eskiden FETÖ liderinin TBMM'sindeki avukatı Bekir Bozdağ’dan şimdi Muharrem İnce’ye davet varmış...

Eskiden FETÖ liderinin TBMM'sindeki avukatı Bekir Bozdağ’dan şimdi Muharrem İnce’ye davet varmış...

Söz uçar yazı kalır... Sosyal medya hesabını bu zatı muhterem bazı medya araştırma yapan kurum ve kuruluşlara kapatması düşündürücü bir olgu olarak bu günkü dersiniz olsun... İyi çalışın ; "Bir kişin bildiği sır iki kişini bildiği medya.."
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Eskiden FETÖ liderinin TBMM'sindeki avukatı Bekir Bozdağ’dan şimdi Muharrem İnce’ye davet varmış...
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Özel Haber - 23 Haziran 2018, Cumartesi 18:43:58
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

...

Eskiden FETÖ liderinin TBMM'sindeki avukatı şimdi kendisi gibi Allah affetsin değim adaletten kurtulanları ve adaleti kendi amaçları için kullananların, paralel yapıdaki eski şimdiki namuslu oarak görüşte oluşturulan aynı hakaretleri yapan ama adalet olmadığı için gizlene kendisi gibi  ortaklarını sözcülüğünü yapan avukat  Bekir Bozdağ, Muharrem İnce’nin eski müvekkili olan ve onu savunan avukatı Fethullah Gülen'in ABD'den iadesinin istenmesine ilişkin açıklamalarının ardından bugün bir açıklama daha yaparak “Adalet Bakanlığına bizzat belgeleri görmeye ve incelemeye davet ediyorum” dedi.

 

Eskiden FETÖ liderinin TBMM'sindeki avukatı Bekir Bozdağ, "Sayın İnce, sizi, hukukçu vekilleriniz ve güvendiğiniz hukukçularla birlikte Adalet Bakanlığına bizzat belgeleri görmeye ve incelemeye davet ediyorum. Umarım, evrakı görüp inceledikten sonra özür dileme erdemini gösterirsiniz” dedi.

Eskiden FETÖ liderinin TBMM'sindeki avukatı Bozdağ,  Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Fetullah Gülen'in iadesine yönelik açıklamalarına ilişkin sosyal medya hesabı twitter üzerinden açıklamada bulundu.

 

Eskiden FETÖ liderinin TBMM'sindeki avukatı Bozdağ Sosyal medya hesabını bu zatı muhterem bazı medya araştırma yapan kurum ve kuruluşlara kapatması düşündürücü bir olgu olarak bu günkü dersiniz olsun...

 

İyi çalışın ; "Bir kişin bildiği sır iki kişini bildiği medya.."

 

Söz uçar yazı kalır...

 

Şöyle ki sosyal medyada yayınladığı zaman bunu herkes görür, görenle nasıl aktardığına müdahale edemeyince erişim yasağı konur.

 

Ya söyleyeceği mantıklı bir konu yoktur ya da kendi grubuna bazı gizli mesajlar veriyor anlaşılışi...

 

Ya da konuşacak ve söyleyecek bir şeyi olmadığı anlaşılır...

 

Evet,

 

Eskiden FETÖ liderinin TBMM'sindeki avukatı Bozdağ Sosyal medya hesabındaki gizlenen meajları..

  

Yalancılığı deşifre edilince Sayın İnce, susar ve yanlış yaptım,der zannettim. Ama Sayın İnce, daha ileri gitti; doğru söylediğini, evrakın tercümesinin yapılmadığını ve belge görmek istediğini, söylemiş.

 

Devletler arası adli yardım talebi,ülkeler arasındaki anlaşmanın öngördüğü usule göre yapılır. Adli yardım isteyen ülke,anlaşmadaki usule uygun iade evrakını hazırlar,adli yardım istenen ülkenin diline çevirir ve gönderir.Bu evrakın bir sureti de dosyasına konur.

 

İade talebi ve ekleri ile tüm evrakın tercümesi,Adalet Bakanlığı’ndadır. Sayın İnce,Devlet yalan söylemez. Devlette her şeyin kaydı,belgesi ve arşivi vardır. Sayın İnce,Adalet Bakanlığına gidip bizzat bu belgeleri inceleyebilirsiniz veya vekillerinize incelettirebilirsiniz.

 

Sayınİnce,sizi,hukukçu vekilleriniz ve güvendiğiniz hukukçularla birlikte Adalet Bakanlığı’na bizzat belgeleri görmeye ve incelemeye davet ediyorum. Umarım,evrakı görüp inceledikten sonra özür dileme erdemini gösterirsiniz. Sayın İnce,yalanla ve iftirayla siyasi başarı olmaz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok Çıkar İçin Yalancı Siyaseti Türkiye'de Yürütenleri Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir