1 Haziran 2020
Üye Girişi
Üye Girişi
×
Türk Vatandaşları Üye Olabilir
[Turkish CitizensCan Be Members Of]
Güvenlik Kodu:
Guvenlik
http://www.bagimsizozgurmedya.com
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Barış Yarkadaş:
1 2 3
ANKET
Bu kullandığınız site kapatılsın mı?
CIP 0 - CRZ 0
Evet
32
Hayır
907
Çekimser
7
Fikrim yok
6

Toplam Oy:952

SON YORUMLAR
» Türkiye Üzerinde Oynanan Pis Oyunlar…

Türkiye Üzerinde Oynanan Pis Oyunlar… - Ali ERALP

Paylas
Türkiye Üzerinde Oynanan Pis Oyunlar…
06 Kasım 2019, Çarşamba 15:40:45
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye’yi ve Türkleri bölme, parçalama ve güçsüz düşürme oyunları Osmanlının son dönemlerinde başladı. Günümüze değin sürüp geldi…

1800’lü yıllarda Emperyalizmin ajanları ve yandaşları Türk – Osmanlı ayrılığını ön plana çıkardılar.

Sık sık, insanlarımıza “Sen Türk müsün, Osmanlı mısın” sorusunu yönelttiler.

Bazıları da Avrupa’nın gönüllü avukatlığına soyundu. Avrupa’yı ve Avrupalıları öve öve bitiremedi. Herkesi Avrupalı olmaya çağırdı.

Kurtuluş Savaşından önce İngiliz, Fransız, Alman sömürgecileri vardı karşımızda. Atatürk’ün ölümünden sonra bunlara bir de Amerikalılar eklendi.

Dert bir iken, bin oldu…

1950’lerden sonra NATO, CENTO, Kore Savaşları ve ülkemize yerleşen ABD üsleriyle bağımlı hale geldik.

İktidarlar, Atatürk devrimlerinden, Atatürk Cumhuriyetinden uzaklaşmaya başladılar.

Bunu gören gençler, işçiler, köylüler direnişe geçtiler.

“Tam bağımsız ve gerçekten demokratik bir Türkiye” yaratmak uğrunanice kanlar aktı, nice yiğitler, nice Denizler şehit verildi.

Ülkemizin gerilemesine, yozlaşmasına, yobazlaşmasına rağmen, iki binli yıllara gelene dek Türk bayrağı, Laiklik, Atatürk, Cumhuriyet, Andımız, TC değerini korudu. Gündemden düşmedi.

Kimse bunlara tek kötü söz söylemedi, söyleyemedi.

Ordumuz dimdik ayaktaydı.

Ne olduysa 2002’den sonra AKP’nin, yani siyasal İslam’ın işbaşına geçmesinden sonra oldu. Ergenekon oyunları ile orduya büyük bir darbe vuruldu. Kozmik odalara girildi.

17 haneli şifrelerle açılabilen ve herkesin giremediği kozmik odalara 2009 yılında girildi, günlerce aramalar yapıldı.

Arınç'a yönelik suikast iddiaları nedeniyle, devlet sırrı niteliğindeki belgelerin bulunduğu Seferberlik bölümlerinin kapıları açıldı ve bu girişimin sonradan bir FETÖ kumpası olduğu ortaya çıktı.

Bu pis oyunun ardından ordumuzun ne sırrı kaldı, ne gizliliği...

Karşımıza bir de BOP Eş başkanlığı çıktı. Ortalık iyice karıştı. 

Kürt açılımları, PKK önderleri ile görüşmeler başladı.

Kürt militanlar davullarla, zurnalarla karşılandılar. Kent içinde gerilla giysileri ile otobüslerin üstünde turlar attılar. Mahkemeler sınırda ayaklarına götürüldü.

Bu arada Suriye ile düşman olduk. Esat Esed’e dönüştü. Suriye’ye girip, camilerinde namaz kılmaya kalktık.

ABD yeni Ortadoğu haritaları yayınlıyordu ve yeni BOP Eş başkanı bunları hayata geçireceğine dair sözler veriyordu.

Amerika’nın hedefinde Ortadoğu vardı. Ortadoğu’nun petrolleri, zenginlikleri vardı. Ortadoğu ülkeleri ve Türkiye parçalanmalı, eyaletlere bölünmeliydi.

ABD kılavuzumuz olmuştu. Hiçbir iktidar döneminde ülkemiz ABD’ye bu kadar bağımlı hale gelmemişti. Askerimizin başına çuval geçiriyorlardı, görmezden geliyorduk.

Amerika,  bölgemiz için bir tehditti. Onun da ötesinde tüm dünya için bir tehditti.

Nereye dokunsa, burnunu nereye soksa orada yıkım, kan, gözyaşı eksik olmuyordu.

 “İnsan hakları, barış, demokrasi” sözlerini dilinden hiç düşürmüyordu ama insanları dil, din, ırk, mezhep çatışmaları ile birbirine kırdırıp, ülkeleri parçalayabilmek için elinden geleni ardına koymuyordu.

ABD gerçek bir terör örgütü idi ve terör örgütleri ile iyi dostluk ilişkileri kurmuş, kardeş kardeş geçinip gidiyordu. Azılı terör liderlerini Amerika’ya davet ediyordu.

Bütün bunlara ilaveten Amerika’nın yönlendirmesi ile yurdumuzda yeni bir plan ve program uygulama alanına sokuldu:

Türkiye'nin en büyük kurumları, fabrikaları, limanları, enerji üretim tesisleri, elektrik ile doğalgaz dağıtım şebekeleri ve ormanları yerli ve yabancı özel şirketlere satıldı...

Kaz Dağlarından sonra ülkenin birçok yerinde halen ağaç katliamı yapılmakta, maden şirketlerine çalışma ruhsatları verilmeye devam edilmektedir. Kamyon kamyon ağaçların nerelere götürüldüğü bilinmemektedir, meçhuldür.

Yukarıdan beri anlattığımız bütün bu tertiplerin yanında şimdi ek olarak ülkemizde bir pis oyun daha oynanmaya başlanmıştır: Her ülkeden ve özellikle Araplardan ülkemize mülteci kabul etmek. Ülkemizi Araplaştırmak…

Böylece ülkemizi Türk kimliğinden çıkarıp, çeşitli ırklardan meydana gelen bir millet haline getirmek, Türkleri azınlık durumuna düşürmek… Parçalamak… Ulusal kimliğini, vatan bilincini yok etmek…

Bugünkü ortamda Arap mülteciler milyonları aşmış durumda ve halen kediler, köpekler gibi çoğalmaktadırlar. Her 15 Türk vatandaşından birisi Arap’tır.

Onlara tamı tamamına 40 milyar dolar para harcanmıştır ve güvenlik bölgesinde yeni yeni konutların, yolların, hastanelerin yapımına başlanacağı söylenmektedir.

Hedef Türk milletini ümmet toplumu yapmak, şeriat ilkeleri temelinde yeniden yapılandırmaktır…

ABD Dışişleri Bakanlığı John Stilides: “Türkiye bir daha bir araya gelemeyecek kadar bölündü” demektedir.

Bu oluşumu engellemenin bir tek çözümü ve yolu kalmıştır: Bir an önce bu siyasal İslamcı AKP iktidarından kurtulmak…

(alieralp37@gmail.com)

 


Ali Eralp
E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir.