18 Haziran 2018 Pazartesi 14:46:25
» Narko-terör: İspanya'dan Tayyipista'na gelen kargodan 'zombi hapı' çıkmış. Fakat veya ama...

Narko-terör: İspanya'dan Tayyipista'na gelen kargodan 'zombi hapı' çıkmış. Fakat veya ama...

Evet, haberin fakat ve aması var; bir insan ya yaptığı kötü uygulamalarla anılır yada uygulamalar koyduğu ve gelişmelere yol gösterdiği oluşumlara fikirleri ile anılara kazınır ve iyi kötü olarak tarih de insan böyle anılır. Bazen siyasetçi olur bazen Bürokratlar, polisler, askerler düzende yeri geldi mi anılırlar. Şimdi bu pis dünyamızda olmayan bir polisimiz vardı fikirleri ve yaptıkları ile anılarda hala tazeliğini koruyor, adı Atilla soyadı Aytek'idi...
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Narko-terör:  İspanya'dan Tayyipista'na gelen kargodan 'zombi hapı' çıkmış. Fakat veya ama...
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Narko-Terör Ve Bağlantıları - 15 Ekim 2017, Pazar 15:36:01
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Evet,

 

Bu narkotik bağlantılı şimdileri bizim Rogg & Nok olarak üzerinde durduğumuz, üzerinde basarak terörizmi bağlantılarını gösterdiğimiz bu sitede ön görü olarak Atilla Aytek İlk Narkotik birimini kurmuştu...Bilen bilir onun zamanında uyuşturucu trafiği son derce yavaşlamış hatta yok olma durumuna gelmişti...

 

O günleri bizler biliyoruz...

 

Ondan şimdiki uygulamalar ile yan yana koyduğumuzda eski adı Türkiye yeni adı Tayyipistan olan bu ülkede yönetim ve yönetim boşluğundan oluşan narkotik suçları takip ettikçe eski anılarımız gözlerimizin önüne geliyor...

 

Evet,

 

O polis bunları daha önceden görüp önlemleri elinden geldiğince tüm tehdit ve baskılara göğüs gererek önlemleri alıyordu...

 

Çünkü terörizminin en önemli gelir kaynağı uyuşturucu ve onun yolunu açan yönetim ve onları uşakları olduğunu her operasyonda söylüyordu...

 

Evet,

 

Şu anda kendisi bu pis dünyada yok ama kendisi ile oluşturduğu narkotik biriminde çalışan arkadaşların durumları tartışılır olmaya devam ediyor...

 

İyi amir iyi yönetici olmadığında yok edilme durumuna ne yazık ki geldiler. Fakta yinede ülkesini seven polisler olduğundan bazı olgular görünmesede oluyor... Büyük baskı altıdalkar. bunu anlatacak merci yok... Bazen bizler bu olgulara ve sıkıtılarına belki birileri duyar diye öncülük yapıyoruz ama yeterli olmadığını da biliyoruz...

 

Bunu sorumlusu işte şimdiki din sömürüsü yapan kişiler ve aile bireylerinin ulaşılmaz olması, ulaşanların da görevden alınması ile suçların yok edilmeye yüz tutan ANTI TERRORIST gurupları içinde kurulmuş ANTI NARKO-TERRORIST biriminin zayıflayarak uyuşturucu trafiğinin son 17 yılda hızla arttığını gözlüyoruz...

 

Şimdi gelen habere açık yürekle siz cevap verin.

 

Eskiden olsa idi böylemi olurdu...

 

Sınırımızdan İspanya'dan eski adı Türkiye'ye yeni adı Tayyipistan'na gönderilen bir kargonun içinde, ülkeye ilk defa girdiği öğrenilen ama ülkede olduğu bilinen 'Alpha PVP Hydrochloride' adlı sentetik uyuşturucu bulundu...

 

Haberi ilk defa olarak mı verilirdi?

 

Maddenin kullanan kişiyi saldırganlaştırdığı ve kişide halüsinasyonlara yol açtığı belirtildi. haberi böylemi verilirdi?

 

Ve bu daha önceden Tayyipistan'da kullanıldığı biliniyor...

 

Niye önlem alınmadı soruların cevabı ise yukarıda belirtiğimiz baskılardan ileri geldiğini söyleyebilmek acı ama gerçeği yansıtıyor...

 

Tüm bu oluşumlar Tayyipistan halkından saklanıyor.

 

Arada bir böyle haberler medyada yayınlanıyor ama çabuk unutuluyor...

 

Şimdi aşağıda az bir yorum ile vereceğimiz haberin ne olduğunu sizler düşünün ve kararınızı verin bizler yalnız size öncü olabiliriz...

 

Evet,

 

Karar, bu ülkenin adı ne olursa olsun ne denirse densin nasıl değiştirilirse değiştirilsin birlik olursanız; bu ülkede yaşayanlar bir gün uyanacaklar ama geç olmamasını ümit ediyoruz...

 

Sizlerin kararına saygı duyuyoruz...

 

İstanbul Gümrük Muhafaza Müdürlüğü ekipleri, İspanya'dan gönderilen ve Avcılar'a teslim edilecek olan kargoyu, narkotik köpeklerinin pakete tepki vermesi üzerine incelemeye aldı.

 

Laboratuvarda yapılan analizin ardından, pakette bulunan maddenin, ABD ve Brezilya başta olmak üzere dünya çapında yayılmaya başlayan, piyasada 'zombi hapı' ya da 'flakka' olarak bilinen, ‘Alpha PVP Hydrochloride’ ismili sentetik uyuşturucu olduğu anlaşıldı. Polis, kargoyu almaya gelen, özel bir TV kanalında spiker olan Serkan O.'yu gözaltına aldı.

 

Habertürk gazetesinde yer alan haberde, ( Batı savaş kolu lideri olan )ABD ve Brezilya başta olmak üzere tüm dünyada yayılmaya başlayan ve kullananları saldırganlaştırdığı öne sürülen uyuşturucunun, ilk kez Türkiye’de yakalandığı belirtildi. Özel bir kanalda haber spikerliği yapan Serkan O., paketle ilgili olarak “Barcelona’dan bir yakınım kargoyu gönderdi. İçinde ne olduğunu bilmiyordum” dedi. Serkan O. tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderildi.

 

Serkan O.’nun söz konusu uyuşturucuyla ilgili haberler sunduğu da öğrenildi. Güvenlik güçleri, uyuşturucunun kaynağını bulmak için araştırmalarını sürdürüyor.

 

'KULLANANLARIN GÖRÜNTÜSÜ KORKU YARATIYOR'

 

Yetkililer, toz ve hap şeklinde kullanılan uyuşturucuyla ilgili “Maddeyi kullananlar, tanımadıkları kişilere saldırıyor, üstlerini başlarını parçalıyor. Halüsinasyona yol açan madde, kalp krizine neden oluyor” diye uyarıda bulundu. Uyuşturucuyu kullananların görüntüsünün korku yarattığını belirten yetkililer, maddenin etkisinin ölümcül olduğunu belirtti.

 

( Batı savaş kolu lideri olan ) ABD’de söz konusu uyuşturucuyu kullanan bir kişinin 'arkadaşının yüzünü yediği' yönünde haberler basında yer almıştı.

 

Bazı yayımlana ama unutulan haberler; tarihlere ve zamanlamasına ve yerine ve siyasi başların olduğu yerlere iyi bakınız ve düşünün, sizden isteğimiz bu olguları düşünmeniz, merak etmeyin cezası yok düşünün, hem geçmişi, bu günü ve de yarınlarınız olan gözünüzden esirgediğiniz göz yaşlarımızla veya umursamadan besleyip büyüyüğünüz eline para verdiğiniz okula gönderdiğiniz veya çalışmaya yönlendirdiğiniz, genç yaşta evlendirdiğiniz, umursamadan geleceğinizi olan gençlerimizin ne olup ne olacağın bu ortamda düşünün:

 

28.02.2017:İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Fatih Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesinden saat 05.00 sıralarında hareket eden Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipler konvoy halinde operasyon yapılacak adreslere doğru yola çıktı.

 

Uyuşturucu ile Mücadele polisleri, Özel Harekat polislerinin desteğiyle Şişli'de Kuştepe mahallesinde önceden belirlenen evlere girerek uyuşturucu araması yaptı. Polis mahalle giriş çıkışlarında güvenlik önlemi aldı.

 

Polis ekipleri baskın yaptığı bir diğeri adres ise Kağıthane Hürriyet mahallesinde 6 katlı binanın bodrum katında arama yaptı. Polis ayrıca sokakalardaki araçların altına varıncaya kadar her yeri didik didik aradı. Operasyon kapsamında çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirirken çok sayıda şüphelinin gözaltına alındığı öğrenildi.

 

24.03.2017:Alınan bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri iki ilçede önceden belirlenen 25 adrese şafak vaktinde eş zamanlı operasyon düzenledi.

 

Polis helikopteri ve özel harekat polislerinin de destek verdiği operasyonda, söz konusu binalarda arama yapıldı.

 

Bahçelievler Zafer mahallesi Pınarlı 1 Sokağı'nda bir apartmanın en üst katında arama yapan ekipler, binanın bahçesini de kontrol etti. Bu dairede aramalar sürerken binanın dışında özel harekat polisleri uzun namlulu silahlarla önlem aldı.

 

Operasyon yapılan adreslerde haklarında arama kararı bulunan kişiler gözaltına alındı.

 

12.10.2017: Habertürk'ten Nihat Uludağ'ın aktardığına göre, Ataşehir'de polis kontrolünde durdurulan okul servisinin şoförü uyuşturucunun etkisinde ve sabıkalı çıktı. Araçta yapılan aramada ise sentetik uyuşturucu bonzai bulundu.

 

Ataşehir'de okul önlerinde uygulama yapan Mobil Okul Timi (MOT), yol kenarında bekleyen okul servisini denetledi. Araçtan indirilen servis şoförünün ayakta bile zor durduğunu gören polis, okul servisinde yaptığı aramada şoför koltuğu üzerinde beyaz kâğıda sarılı 0.1 gram bonzai ele geçirdi. Polis tarafından, uyuşturucu bulundurmak ve kullanmak suçundan kaydı bulunduğu bilgisi verilen 32 yaşındaki okul servisi şoförü Servet G., gözaltına alındı.

 

Şoför olarak turizm firması tarafından işe alınan Servet G.'nin, firmaya verdiği evrakta sabıkasız göründüğü bildirildi. Daha önce uyuşturucu kullanmak suçundan poliste kaydının bulunduğu öğrenilen Servet G.'nin, mahkûmiyeti bulunmadığı için sabıkasız göründüğü kaydedildi. Bağlı olduğu firma, Servet G.'nin işine son verdi.

 

08.05.2017: ihbarların ve alınan istihbaratın değerlendirilmesi sonucu, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan şüphelilere yönelik şafak vakti operasyon başlatılmıştı.

 

11 BİN PERSONEL KATILDI

 

Yurt genelinde eş zamanlı yapılan 'narko sokak' operasyonunun ikinci aşaması devam ediyor. Bu kapsamda 81 ilde sokak satıcılarına yönelik gerçekleştirilen operasyona, yedisi hava aracı olmak üzere 2 bin 572 ekip, 118 görev köpeği ve 11 bin 373 personel katıldı.

 

Uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonun birinci aşamasında, 645 şüpheli yakalandı, 136 kilogram 310 gram esrar, 411 gram eroin, bin 926 uyuşturucu hap, 25 kilo 40 gram afyon, 666 gram kokain, bin 478 gram sentetik uyuşturucu ele geçirilmişti.
 
 

 

Operasyon kapsamında Van'daki aramalarda fasulyeye benzeyen afyon sakızı yakalandı. Yetkililer, söz konusu uyuşturucunun Türkiye'de ilk defa ele geçirildiğini belirtti.

19.04.2016: Alınan bilgiye göre, Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon düzenledi.

 

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ile Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin de aralarında bulunduğu 700 polisle, şüphelilerin bulunduğu adreslere baskın yapıldı.

 

Polis helikopterinin de destek verdiği operasyonda 35 şüpheli yakalandı.

 

Şüphelilerin ev, iş yeri ve üzerilerinde yapılan aramalarda, 61 kilo esrar, 244 gram kokain, 29 bin uyuşturucu hap, ruhsatsız 4 av tüfeği ve 4 tabanca ele geçirildi.

 

Öte yandan, aramalar sırasında bulunan ve uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen 3 bin 200 liraya el konuldu.

 

Gözaltına alınan şüpheliler sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

 

24.12.2016: İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi ekipleri, İstanbul'dan Sivas'a otobüsle yolculuk yapan E.A'nın uyuşturucu bulundurduğu ihbarı üzerine çalışma başlattı.

 

Polis, Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde yolculuk yaptığı aracın muavinine, otobüsteki çöplerin nereye boşaltıldığını soran ve şüpheli hareketlerde bulunan E.A'yı takibe aldı.

 

Bir süre sonra yolcu otobüsünün çöplerini döktüğü konteynere yönelen ve buradan içinde uyuşturucu bulunan tavuk dürümü çıkaran E.A, suçüstü yakalandı.

 

Tavuk dürümün içinde 16 gram bonzai ve 6 ectasy hap ele geçirildi.

 

E.A'nın, takip edildiğini anlayınca kent merkezi yakınlarındaki polis kontrol noktasında içinde bonzai ve uyuşturucu hap bulunan tavuk dürümü, otobüsteki çöp kutusuna attığı belirlendi.

 

Zanlı, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok ANTİ-TERRORİSM Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir