10 Aralık 2018 Pazartesi 23:56:13
» TSK 04.02.2018 tarihinden bu yan suskun hiç etkisiz terörist sayısı verilmiyor ama o güde bugüne...

TSK 04.02.2018 tarihinden bu yan suskun hiç etkisiz terörist sayısı verilmiyor ama o güde bugüne...

TSK 04.02.2018 tarihinden bu yan suskun hiç etkisiz terörist sayısı verilmiyor ama o günden bu güne şehit olanları adlar abartılmadan remi sitesinde yayımlanıyor... 23:00 sıralarında haber yayına hazırlanırken Şehit sayısı 11'e yükselmişti bunu daha önceden biliyorduk, DHA: Zeytin Dalı Harekatı'nın 22'nci gününde, 2'si kırıma uğrayan helikopterde bulunan pilot subay, 11 asker şehit oldu. Harekat kapsamında 118'i bugün olmak üzere toplam 1480 terörist de etkisiz hale getirildi. buna göre TSK açıklamalar yaparken son olarak 04.02.2018 tarihinde 932 demişti şimdi bu habere göre fark 548 daha terörist etkisi hale getirildi bilgisi DHA tarfından verildi. DHA 23:00 da verdiği haberin aynı türde aynı patrona bağlı olan Hürriyet gazetesi haberi ise şöyle idi;Suriye sınırında konuşlu birliklere takviye amaçlı gönderilen askeri araçlar, Hatay'a geldi. İçinde en az 60 askeri zırhlı aracın olduğu konvoyda çeşitli illerden gelen özel komando birlikleri de yer aldı. Bu habere bizler sahadan ve savaş bölgesinde bulunan gazeteci muhbir ve çalışan arkadaşlarımızdan daha değişik haberleri alıyoruz ama kim bilir diyerek resmi yayımlana bilgiler olmayan haberleri size vermiyoruz... İşte olasılık olarak bilanço böyle 84 şehidimiz vardı 10.02.2018 tarihinde...
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
TSK 04.02.2018 tarihinden bu yan suskun hiç etkisiz terörist sayısı verilmiyor ama o güde bugüne...
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Narko-Terör Ve Bağlantıları - 11 Şubat 2018, Pazar 02:16:37
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

...

 

Saygın okurlarımız...

DHA 23:00 da vediği haberin aynı türünde aynı patrona bağlı olan Hürriyet gazetesi haberi Zeytin Dalı Harekatı kapsamında farklı birliklerden gönderilen, içerisinde komando birliklerinin bulunduğu en az 60 askeri zırhlı araç, Kırıkhan ilçesinden geçti. 

 

Haberler resmi kanallardan verilmiyor özel haber kanallarından verildiği bu aşamada biginize sunarak önce  yayına hazırlanırken resmi sitesinde haber olmasa da 5 asker şehit daha sonra yine TSK kendi sitesinde omayan bir açıklama yaparak 11 asker şehit oldu haberi verilidi....

 

27.01.2018'de Demokratik Suriye Güçleri’nden (DSG) bir kaynak, Zeytin Dalı Harekatı’nın devam ettiği Afrin’de Türkiye’ye ait bir helikopteri düşürdüklerini öne sürmüştü.

 

Bunu yanında Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada, bu gün itibarı ile 'Zeytin Dalı Harekatı kapsamında PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ mensubu en az 15 teröristin etkisiz hale getirildiği' bildiriliyor...

 

Sarayda oturan ve askerin üzerinden siyset yapan partil Diktatör ise Afrin'de düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda Silahlı Kuvvetleri'ne ait bir helikopterin düşürüldüğünü açıkladı ve "Bunun bedelini katbekat ödeyecekler. Bütün bunlar olacak. Bir savaşın içindeyiz. Verdiğimiz kayıplar da olacak" dedi.

 

Şimdiki sorulardan bazıları:

 

Diktatörün O çocukların niye bu savaşa katılmadı, niye bu halk kayıp veriyor niye kendisi kayıp vemiyor?...

 

 

Kumda oynayarak ve korumalar ile dolaşarak bu sözleri söylemesi doğal mı sizce?

 

Bizle hâlâ alışamadık ama onalar siyasi çıkarları için köpeklere hakaret olacak ama kudurmuş köpekler gibi askeri üzerinden hâlâ siyaset yapıyorlar..

 

"Aşmak kudurmuştan beterdir" deler...

 

Yıldırım operasyonları için tayin edilen saray palyaçosu olan Binali Yıldırım, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan TSK helikopterinin düşmesi sonucu 2 askerin hayatını kaybettiğini açıklarken, helikopterin dış müdahale ile düşmemiş olabileceğini de söyledi.

 

Bunu yanında patronlarının göbeği batı savaş kolu lideri olan Tramp ile bağlı ola ajans 15:00 sularında da DHA, TSK ait bir helikopterin düşürülmesinin ardından içinde bulunan ve yaralı olduğu belirtilen bu ajans askerlerin, Hatay'daki bir hastaneye götürüldüğünü duyurdu.

 

Tabii olarak artık Silahlı kuvvetlere ait bir Askeri doktor veya askeri personel kalmadığı ve bu Travmayla ilgili personelin ve savaşta yaralanma üzerine ilk müdahalenin yapacağı eğitimli personeli kalmadığından başı bağlı olan bir doktorun Ankara Gülhane Eğitim eski Askeri araştırma Hastanesinin başına getirildiğini düşünürseniz daha önceden bu olguları olacağını planladıklarını ve bu nedenle OHAL kapsamında Askeri lise ve akademilerin yanı sıra askeri eğitim veren savaş esnasında nasıl davnıp nasıl ameliyat ve sonrasında psikolojik yadım vecek askeri hastahanelerin kapatılmasını şimdi planlı bir harekatın ürünleri olduğun hatırlamanızda fayda var...

 

 

Tüm bunlar iktidarda kalmak için ve ülkeyi bölmek için, daha sonrada parçalamak içinyapılmış bir olgu, daha önceden hazırlana bir planın su üzerinde görünen kısmı olduğunu artık anlamanız gerek.

 

Şimdi sondan başa doğru yayınlanan haberleri bu akşam veriyoruz...

 

Okuyan olursa okumayanlara iletmesini umuyoruz...

 

Haber yayına hazırlandığı sıralarda 19:00 itibarı ile Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, bugün Afrin'de devam eden operasyonlar esnasında 3 asker hayatını kaybetti, 5 asker yaralandı.

 

Harekat kapsamında en az 15 PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ mensubunun etkisiz hale getirildiği belirtildi.

 

Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olaylarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Silahlı Kuvvetleri ile Yüce  milletine başsağlığı ve sabır, tedavileri için süratle tahliye edilen yaralılarımıza acil şifalar dileriz."

 

27.01.2018'de telefonla bilgi veren DSG sözcüsü, Afrin’de Türkiye’ye ait bir helikopteri vurduklarını ileri sürdü.

 

Kaynak "Kyare kyar ve Batmane köyleri civarlarındaki Türk helikopteri vuruldu" ifadelerini kullandı.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), 20 Ocak’tan beri Afrin’de PYD ve YPG’ye karşı Zeytin Dalı Harekâtı’nı sürdürüyor. Operasyonla ilgili en son bilgiyi veren Partili ditatör yine askerin sırtından siyset yapan Recep Tayyip Erdoğan, "( 27.01.2018) Bu sabah itibarıyla 394 terörist etkisiz hale geldi. 20 şehidimiz var, ÖSO ve Mehmetçik olmak üzere" demişti.

 

Siyasal Konjonktür itibarı ile ve BU OLGUDA ŞUNU DA BELİRTELİM BELLİ BİR YASAL VATANI OLAN BİR ORDUNU HİMAYESİNDE SAVAŞAN VE KENDİ ÜLKELERİNDE BİLE YASAL OLARAK TANINMAYAN HER SİLAHI GÜCE NE OLURSA OLSUN TERÖRİST VE HAİN DENİR. ÇÜNKÜ BAŞKA BİR ORDU İLE BERABER AYNI DÜZENDE KENDİ ÜLKELERİNDE VEYA BAŞKA ÜLKELERDE KENDİ TOPRAKLARI İÇİN YASAL BİR STATÜSÜ OLMAZ İSE BU OLUŞUMA NE YAPARSA YAPSIN BUNLARA SİLAHLI TERÖRİST DENİR. TERÖRİSTİN İYİSİ VE KÖTÜSÜ OLMAZ TERÖRİST TERÖRİSTTİR...

 

BU GÜN BAŞKA BİR OLAY OLDU VE HELİKOPTERİN DÜŞMESİ SONUCU 2 ASKER YAŞAMINI YİTİRMİŞTİ HABERİ VERİLMİŞTİ...

Bugün saat 13.00 sularında Zeytin Dalı Harekatı'na katılan bir helikopterin düşürülmesi sonucu 2 askerin hayatını kaybettiği açıklanmıştı.

 

 TSK'den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldığı haberlere düştü:

 

"Saat 13.00 sularında Atak tipi helikopterimiz kırıma uğradı. Helikopterdeki iki kahraman silah arkadaşımız şehit oldu. Olayla ilgili teknik heyet incelemesi başlatıldı."

Helikopterde hayatını kaybeden 2 askerden birinin Kırıkkale nüfusuna kayıtlı Pilot Üsteğmen Erdem Mut olduğu belirlendi.

Öte yandan Kılıçdaroğlu, Zeytin Dalı Harekatı sırasında yaşanan helikopter kazasıyla ilgili Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'ı arayarak taziyelerini iletti, konuyla ilgili bilgi aldı. 

 

Amerikan kudurmuş Köpekleri Partisinin İstanbul İl Baş kanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşan Partili diktatör ve Amerikan kudurmuş Köpekleri  Parti Genel Baş Kanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düşürülen helikopterle ilgili açıklaması şöyle:

Az önce bir helikopterimiz düşürüldü. Bedelini fazlasıyla ödeyecekler. Bütün bunlar olacak, bir savaşın içindeyiz. Kaybımız da olacak ama verdirdiğimiz kayıplar da olacak. Sayısal olarak çok kabarık miktarda füze depolarını imha ettik. Bunlar, çıldırtıyor. Biz tabii bunların bedelini çok daha ağır ödeteceğiz. Bizim bir helikopterimiz gidecek ama onlar bunun bedelini katbekat fazlasıyla ödeyecekler.

TSK önce helikopterin düşürüldüğünü duyuran Erdoğan, söz konusu helikoptere dair daha fazla detay paylaşmadı.

Erdoğan, konuşmasının başında da özetle şu ifadeleri kullandı:

  • Ülkemizde değişimin ve yenileşmenin öncülüğünü AK Parti olarak kimseye bırakmamakta kararlıyız. Başka partilerde bazıları sıkı sıkıya koltuklarına yapışabilirler ama AK Parti'de öyle olmadı, olmayacak. 
  • Çünkü bizim için siyaset ülkeye ve millete hizmet yolunda bayrak yarışıdır. Bu ekip çalışmasında günü geldiğinde her arkadaşımız bayrağı yeni bir kardeşimize devrederek kendisi farklı hizmet alanlarına yönelmekten asla imtina etmedi, etmeyecektir. Bu bir davadır, hizmet etmede alan çoktur. Bugün de İstanbul'da işte böyle bir bayrak değişimine şahit olduk.

'EKSİKLERİMİZ ELBET VARDIR'

Bir yandan belediyelerimizle bir yandan geçtiğimiz 15 yıllık dönemdeki hükümetlerimiz, bakanlıklarımız, resmi kuruluşlarımız vasıtasıyla İstanbul'u tarihine ve şanına yakışır bir şehir hale getirmeye gayret ediyoruz. Eksikliklerimiz elbette vardır, her şey tamdır diyemem, böyle bir iddiam da yok. Hatalarımız da olmuştur ama milletimiz şundan emin olsun ki nasıl bu ülkeye karşı taammüden en küçük bir zarar verme düşüncemiz ve eylemimiz olamaz ise İstanbul'a karşı da aynı hissiyat içindeyiz. Hiç kimse merak etmesin eksikler giderilir, hatalar düzeltilir.

'İSTANBUL, KIZIL ELMA'NIN SEMBOLÜDÜR'

  • Batı için İstanbul Türk’tür; yani İslam’ın sembolüdür. Doğu için de İstanbul Türk’tür; yani ecdadımızın ‘Kızıl Elma’ dediği o büyük hedefin, o hiç bitmeyecek büyük yürüyüşün sembolüdür.
  • Ne FETÖ ve PKK başta olmak üzere terör örgütlerinin alçakça saldırıları ne yıllarca müttefikimiz diye gördüğümüz kimi devletlerin artık husumet boyuna varan politika değişiklikleri bizim bu tavrımızı, bu güzel iklimimizi bozamadı ve bundan sonra da bozamayacaktır.

TTB TBB'YE TEPKİ

 

Şimdi yeni bir hazırlık var. Bu hazırlıkla da Türkiye'de Odalar Birliği, aynı şekilde Tabipler Birliği buna benzer birçok STK'lar, kanunla kurulmuş olanlar, bunlar yeni bir düzenlemeyle, yeni bir şekil alacak ve bundan sonraki süreçte öyle devam edecek. Yani, bu STK'lara oturanlar ilanihaye burada artık kalamayacaklar. Her düşünce grubu kendi STK'sını kurar, o STK'sıyla yola devam eder.

NAZIM HİKMET ŞİİRİ OKUDU ANCAK YANDAKİ ŞİİRİ BİLİYOR MU ACABA YOKSA HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ GÖSTEŞMİ YAPTI? SORULARI SORULDU?  

Erdoğon konuşmasının bir bölümünde şair Nazım Hikmet’in ‘Güneşi İçenlerin Türküsü’ şiirinden şu mısraları okudu:

…Yüreğimiz topraktan aldı hızını;
altın yeleli aslanların ağzını
yırtarak
gerindik!
Sıçradık;
şimşekli rüzgâra bindik!.
Kayalardan
kayalarla kopan kartallar
çırpıyor ışıkta yaldızlanan kanatlarını.
Alev bilekli süvariler kamçılıyor
şaha kalkan atlarını!


Akın var
güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz
güneşin zaptı yakın!

Saat 15 sularında haberlere düşen bir haberde; Sanal yapısal darbe öncesi ve sonrasında oluşturlan sivil darbede yıldırım operasyonları için saryın hokkabazı olarka tain edilen  Yıldırım, "Afrin bölgesinde görev uçuşu yapan iki ATAK helikopterimizden biri maalesef düştü. 2 şehidimiz var. Herhangi bir dış müdahale düştüğü konusunda kesin bir delil yok. Bunun araştırması, çalışması yapılıyor" açıklamasını yaptı.

Recep Tayyip Erdoğan, Afrin'e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda TSK'ya ait bir helikopterin düşürüldüğünü duyurdu. İstanbul'da bir toplantıda konuşan Erdoğan, helikopterin içindeki asker sayısı da dahil olmak üzere başka herhangi bir bilgi paylaşmadı.

 

 

Doğan Haber Ajansı'nın (DHA) haberine göre de, askerler düşen helikopterden yaralı olarak kurtarıldı. Haberde askerlerin Hatay'da bulunan Kırkhan Devlet Hastanesi'ne götürüldüğü bilgisine yer verildi.

 

AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi'nin de hastaneye giderek yaralı askerleri ziyaret ettiği ifade edildi.

 

 

 

Bizde resmi olarak bu yayılana bilgileri sizler veriyoruz.

 

Bu şimdiki suskunluk olamadan ilk başlarda hızla yapılmasına ve günde en az iki üç bilgilendirme yapılmasına rağmen nereden talimat aldıkları için...  Şu anda söylemek olumsuz olacağından, şu anda yorumu size bırakıyoruz...

 

İşte dün ve bugün verilen şehitlerimiz ve bizim bu şehitlerimiz ölçüsünde rakamsal olası olarak verdiğimiz şehit sayıları...

 

1 şehitte birdir 10 şehitte birdir bizim için...

 

Hepsi Arslan yavruları ve Arslan gibi emir aldıklarında şehit olan vatan evlatlarıdır...

 

Hiç biri bazı şefsiz şereflinin dediği gibi "kelle" olarak sayılmaz...

 

Bu vatan evlatları vatan için her kim sebebi ne olursa şehit odu ise bizim içimiz yanar...

 

Şehitlikte rütbe veya unvan olmaz...

 

Her kim; bizler daha önceden askerlik yapan kişiler şunu biliriz "emir demiri keser emir sorgulanmaz ve gereği şehit olma uğruda bile olsa yapılır"

 

Şimdi dışarıdan bakarak komuta sistemin ve komuta edeni eleştire biliriz...

 

Fakat sahada neler olduğunu ve nasıl olduğunu bilemeyiz...

 

Bu ölçüde askerde emir alıp şehit olmuşsa onu nenenini sorgulayamayız hepsi vatanın evladır...

 

Daha öncesi şehitin  şehit olduktan sonra öncesi kimseyi ilgilendirmez ve sorgulanmaz...

 

Tabii olarak bunu saray eşrafında ki sarayın o çocukları bilmez..

 

Çünkü saraylarda oturup şehitler üzerinden siyaset yapanlar bu olguyu anlamazlar...

 

Birde şehidin arkasında bıraktığı yaşarken hep şehit olan vatan evlatlarını da bu şerefsiz şerefli o saray eşrafı ve o çocuklar kumda oynarken şehit nedir onu bilemez olanları anlamaz. Çünkü onlarda saray eşrafı gibi kumda oynayarak büyümeye çalışan çocuklardır....

 

Bunun yanında bu saray eşrafının yanındaki yalakaları da bu hesabı bilemez ve saray soytarısı olarak etrafta dolaşırlar... Yalakalık etmek onların doğasında ve genetik yapılarına enjete edilmiş bir oldudur... 

 

Evet,

 

Her resmi olarak yayılana şehit haberlerimizin öncesi bir rakamsal olasılık haberi veriyoruz:

 

1 Şehit:

 

Yaşıyorsa 1 Anası ve babası vardır. Ve de bunlar Saraylarda oturup şehit olanları ardından onları kullanarak siyaset yapmaz, içleri kan ağlayan iki vatan evladı bu vatan için yetiştirip şehit verdikleri şehit için ağlar...

 

En azından şehittin iki kardeşi varsa; Bunlarda Babacım deyip paracıklarını sıfırlayan o çocuklar olmadıkları için ve anne ve babaları saray eşrafından olmadıkları için kardeşleri için canları yansa da yine istendiği zaman kardeşleri gibi şehit olacaklarını haykırırlar ve anne ve babalarını şefli çocukları olarak "Vatan sağ olsun" derler ve şehitlerin arkasından onlarda siyaset yapmazlar....

 

Evet,

 

Birde şehit yaşarken bir sevdiği veya bir eşi ol bilir. Bu sevdiği veya eşi saray efradından olmadığı için onlarda sevdiği şehidin arkasına sığınarak siyaset yapmazlar... Ağıt yakıp geleceklerini düşünüp bu günde onu vatan toprağına vermek için mezarı başında ağlar veya suskun kalarak o şerefsizlere göz yaşlarını göstermezler...

 

Bu olguda, bu durumda birde şehit şehit omadan bir çocuk yapmış ise ve o çocuk için umutları var iken şehit olmuş ise, o Çocuklarda saray eşrafındaki o çocukları gibi sarayın bahçelerinde oynamadan cami avlularında yetim kaldıklarını bazen anlayıp bazen anlamadan şehittin arkasından, bilinçli veya bilinçsiz olarak son görevlerini yaparlar...

 

Bu hesaba saray eşrafının ve yalakalarının alı ermez kısaca yaşarken bir şehidin ardında yaklaşık 6 yaşayan şehit olduğunu bilmemiz gerekir...

 

Buna göre her şehit yedi şehit olarak toplamda verdiğimizi gösterir...

 

Dun 9 şubat 2018 gün itibarı ile resmi yayınlanan rakama göre bir şehidimiz Piyade sözleşmeli er Sergen PAMUKÇU, bu gün 10 şubat 2018'de resmi açıklanan rakama göre bir Şehidimiz daha olduğu açılandı bu şehidimizde dünkü silah arkadaşı gibi Piyade sözleşmeli er İlker AĞÇAY olduğu bildirildi...

 

Yukarıdaki hesaba göre (1 + 6 ) + (TSK nın remi sitesinde 10.02.2018 7 tarihi şehit:1 + 6) ( TSK resmi sitesinde yayınlanmayan fakat özel haber sitelerine düşen habere göre  10.02.2018 tarininde 11 şehit olduğu söylendi buna göre + 66 = 84  şehidimiz 13 vatan toprakları altıda 78'i ise vatan toprakları üzerinde şehir olarak bulunuyor...

 

İşte olasılık olarak bilanço böyle 84 şehidimiz vardı 10.02.2018 tarihinde... 

 

Tüm şehit ve yakın silah arkadaşlarına ve geride kalan yaşarken şehit olan akrabalarına başsağlığı dilemekten başka şu anda elimizden hiç bir şey gelmiyor.

 

Susarak tepkimizi daha ne kadar vereceğimiz...

 

Halk olarak Saray eşrafına ve yalakalarına nasıl bir cevabı yakın zaman içinde bu sukun olduğumuz cevabı korkmadan bilimsel ve akıl gücümüzle bölünmeden vereceğimiz bilsek de son kara silerin bu toplumun olduğunu belirtelim....

 

Bu sanal yapısal sözde darbeden sonra birliklerin önüne çöp arabaları koyanlar, sonra sivil darbe yapılırken susanlardan olmayacağınızı umuyoruz...

 

Çünkü bunları her biri ve daha öncelerde yapıla siyasi bilinçli olarak yapılan hatalar sonucu bu günkü olgularla bağlantısı olduğunu elbet bir gün anlayacağınızdan eminiz...

 

Birde şu dikkatimizi çekti ayın 04.02.2018 tarihine kadar hızlı çalışan TSK sitesi bu gün 11.02.2018 saat 02:15 kadar 1 şehit haberi sitesinde verdi diğer 11 şehidimizin haberi bu saate kadar verilmedi. her halde bu bilgilerde talimat ile askıya alındı...

Artık haberleri resmi kanallardan alamayacağımız görülüyor mu dersiniz?

 

işte bu günkü gündemdeki dersiniz bu olsun.

 

İyi sabahlar diyemiyoruz çünkü her akşamın susarsak karanlık bir sabahı oluyor. buna da alışmayalım buda ikinci dersiniz olsun....

 

İşte resmi sitede yayınlan şehitlerimiz...

 

TSK

Sergen PAMUKÇU
P.Söz.Er

TSK

İlker AĞÇAY
P.Söz.Er

TSK:Şehit Bilgilerine Ulaşmak İçin Tıklayınız


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok ANTİ-TERRORİSM Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir