29 Mayıs 2020
Üye Girişi
Üye Girişi
×
Türk Vatandaşları Üye Olabilir
[Turkish CitizensCan Be Members Of]
Güvenlik Kodu:
Guvenlik
http://www.bagimsizozgurmedya.com
http://www.bagimsizozgurmedya.com
YAYCI OLAYININ ARKA PLANI
1 2 3
ANKET
Bu kullandığınız site kapatılsın mı?
CIP 0 - CRZ 0
Evet
32
Hayır
907
Çekimser
7
Fikrim yok
6

Toplam Oy:952

SON YORUMLAR
» Vatandaş Tuncay Erciyes' den Pr. Dr. Anıl Çecen' e yorum: CORONAVİRÜS FRANSIZ-ALMAN-ABD- ÇİN ORTAK YAPIMIDIR ???

Vatandaş Tuncay Erciyes' den Pr. Dr. Anıl Çecen' e yorum: CORONAVİRÜS FRANSIZ-ALMAN-ABD- ÇİN ORTAK YAPIMIDIR ???

Paylas
Vatandaş Tuncay Erciyes' den Pr. Dr. Anıl Çecen' e yorum:  CORONAVİRÜS FRANSIZ-ALMAN-ABD- ÇİN ORTAK YAPIMIDIR ???
Sağlık - 15 Mayıs 2020, Cuma 15:09:39
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CORONAVİRÜS FRANSIZ-ALMAN-ABD- ÇİN ORTAK YAPIMIDIR

 

Prof. Dr. Anıl Çeçen "CORONA VİRÜSÜ İLE BİYOLOJİK SAVAŞ" başlıklı makalesinde bunu iddia etmektedir!.

 

Prof. Anıl Çeçen'in makalesi şöyle bitiyor:*CORONA VİRÜSÜN ön çalışmaları Fransa'daki Pastör sonra da Almanya’daki Robert Koch enstitülerinde yapılmış, hazırlanan yeni virüs ABD’ye götürülerek güçlendirilmeye çalışılmıştır. Sonra da bir askeri ekip virüsü uçakla Çin’e götürmüştür. Virüs Vuan eyaletinde güçlendirilmeye devam edildikten sonra BURADA BIRAKILARAK, dünyaya DAĞITIM operasyonu ÇİN'İN SIRTINA YÜKLENMİŞTİR.

 

(Ne hikmetse Virüsü güçlendirdiği iddia edilen FRANSA, ALMANYA, AMERİKA ve ÇİN virüsün aşısını, ilacını geliştirmeden vatandaşlarına bulaştırıyorlar. Tuncay Erciyes)

 

 

Son yıllardaki olağanüstü yapılanmalarıyla ABD’nin yerini almaya çalışan süper güç konumu ile ÇİN HALK CUMHURİYETİ tam dünyanın ekonomik merkezi olmaya doğru adım atarken, bir VİRÜS KOMPLOSU ile karşı karşıya kalarak bütün dünya ülkeleri için sakınılması gereken bir EMPERYALİST GÜÇ konumuna düşürülmüştür.  (Düşüren falan yok. Çin emperyalisttir. Afrika ülkelerine ne şartlarla para verdiğini, evvelsi akşam ekonomist Atilla Yeşilada Tv'de anlattı. Çin komunist Partisi DEVLET KAPİTALİZMİ adını verdiği bir ekonomik düzen uygulamaktadır. Doğu Türkistan'da Türklere yaptıkları da tüm Atatürkçülerin malumudur. Tuncay Erciyes)

 

..Corona  19 ismi verilen yeni virüs  2019 yılında ortaya çıktığı için adına 19 rakamı eklenmiştir. Hal böyle olmasına rağmen 2019 yılında virüs salgını öne çıkarılmamış, gereken HAZIRLIKLAR yapıldıktan sonra 2020 yılının kış ayları itibarıyla virüs açığa çıkartılarak GÖREVLİ EKİPLER tarafından dünyanın çeşitli ülkelerine uçak seyahatları aracılığı ile yayılmaya çalışılmıştır.

 

(HAZIRLIKLARI kim yapıyor? İLLUMİNATİ Mİ? Tuncay Erciyes)

 

Yirmi birinci yüzyılda dünya düzenini tepeden tırnağa değiştirmek isteyen EMPERYAL MERKEZLERİN (Bu merkezler de İLLUMİNATİolmalı.Tuncay Erciyes) devrede olmaları nedeniyle, virüs üzerinden biyolojik saldırı kısa zamanda küresel bir saldırı niteliği kazanarak bütün dünyayı ayağa kaldırmıştır. Ne var ki, bu son olarak ortaya çıkarılan Corona virüsünün eskilerinden çok farklı bir yapıda HAZIRLANDIĞI kısa bir süre sonra ANLAŞILMIŞTIR.

 

(Nereden biliyorsun HAZIRLANDIĞINI? Kim ispat etti? Kaynak yine hak getire. Tuncay Erciyes)

 

Bu kez insanlığın karşısına ABD ve Çin gibi iki süper gücün ORTAK ORGANİZASYONU olarak uzaysal bir durum çıkartılmak üzere Corona virüsü düzenlemesine gidildiği gibi bir yeni durumla karşılaşılmıştı. (Düşünebiliyor musunuz, Coronavirüs ABD ve Çin gibi iki rakip gücün ORTAK ORGANİZASYONU.! Ama nedense her iki devlet de virüs saldırısına maruz kalıyor ve hiçbir HAZIRLIKLARI YOK.Üstelik Virüse karşı hala AŞI üretmiş değiller. Mantık yine hak getire.! Tuncay Erciyes)

 

...Teknik uzmanların açıklamalarına göre 5-G teknolojisi bulunduğu ya da kullanıldığı yerde OKSİJENİ YOK EDEREK insan için NEFES ALAMAZ bir ortam yaratmaktadır. Ayrıca cep telefonları ve bilgisayarlar üzerinden maruz kalınan elektronik ışınlar, insan bedenindeki HÜCRE YAPISINI bütünüyle sarsmakta ve insan bedeninde çok ciddi HÜCRESEL HASTALIKLARA ve BEYİN KANAMALARINA meydan vermektedir..

 

İspat yine yok. Üstelik Anıl Hoca bu kez FİZİKOKİMYA'YI da KATLETTİ.!

 

 "5-G teknolojisi bulunduğu ya da kullanıldığı yerde OKSİJENİ YOK EDEREK insan için NEFES ALAMAZ bir ortam yaratmaktadır." iddiası tam anlamıyla SAFSATADIR. Bu iddia doğru olsa, bundan sadece  insanlar değil HAYVANLAR ve BİTKİLER de etkilenir, KİTLESEL ölümler olur ve orada YAŞAM SON BULUR.

 

5G teknolojisinin kullandığı Elektromanyetik dalgalar İYONİZE edici değildir yani, RADYO AKTİF ışın DEĞİLDİR. Enerjisi de OKSİJENİ YOK EDEMEZ, Oksijen gazı molekülündeki iki Oksijen atomu arasındaki kimyasal bağı da kıramaz. Sadece havanın biraz ısınmasına sebep olur. O etki de Güneşin ışınlarının ısıtıcı etkisi yanında sözü edilmeye değmsz

 

 5G ağı 60-70Ghz frekansında ışın kullanmaktadır. Televizyonların uzaktan kumandalarında kullanılan KIZILÖTESİ ötesi ışınların Frekansı ve enerjisi 5G ağı şnın kullandığı ışınların frekansı ve ve enerjisinden DAHA YÜKSEKTİR. 

 

Eğer o Komplo teorisyenlerinin iddia ettiği gibi 5G ışını, hücreyi kanserleştirici güce sahip olsaydı, daha yüksek frekans ve enerjiye sahip TV kumandaları her evde kullanıldığından, Dünya üzerinde Kanser olmayan insan kalmaz.

 

Bundan 5 yıl kadar önce Kadıköy Aden Otel'de bir konferansına gidip dinlediğim sonra da grup halinde akşam yemeği yeyip sohbet ettiğimiz Anıl ÇEÇEN hocadan böyle bir makale beklemiyordum. Üzüldüm.

 

Sevgilerimle.

 

Tuncay Erciyes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rogg & Nok Haber Servisi:
E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazı, fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir.