19 Eylül 2019 Perşembe 12:17:45
» Ahmet Hakan fena faka basmış...

Ahmet Hakan fena faka basmış...

Davulun sesi uzaktan hoş gelir derler. Gerçekle çamurla sıvanmaz da derler… Yanar döner, dönme dolap misali gazeteci ve yazar olan Ahmet Hakan'ın, bugünkü köşesinde kelepçeli fotoğrafını koyarak "Ey kul hakkı yiyenler! Bu fotoğrafa iyi bakın!” dediği ÖSYM eski başkanı Ali Demir hakkında geçmişte attığı tweetler ortaya çıkmış...
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Ahmet Hakan fena faka basmış...
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Narko-Terör Ve Bağlantıları - 13 Nisan 2019, Cumartesi 18:31:31
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Hakan bugünkü köşesinde, FETÖ soruşturmaları kapsamında gözaltına alınan eski ÖSYM Başkanı Ali Demir’i yazdı. Ali Demir’in ÖSYM Başkanı olduğu 2010-2015 yılları arasında birçok sınavda soru hırsızlığı yaşanmıştı.

Ahmet Hakan da, Ali Demir’in kelepçeli fotoğrafını köşesine koyarak, “Ey kul hakkı yiyenler! Bu fotoğrafa iyi bakın!” diye yazdı. “Bir zamanlar üniversite sınav sorularının kendisine emanet edilen kişiyi görüyorsunuz bu fotoğrafta...” diye yazısına devam eden Hakan, “Benim davam nasıl olsa öteki dünyaya kalır falan demeyin. Öteki dünyada sizi yargılayacak olan yüce iradenin, aynı iradeyi bu dünyaya da yansıtmayı tercih edebileceğinin farkına varın” şeklinde yazısına devam etti.

Ali Demir’in ÖSYM Başkanı olduğu 2011 yılındaki üniversite giriş sınav sorularında şifreleme yapılmış ve on binlerce mağdur genç sokağa çıkmıştı. O dönem sınavdaki hırsızlıkla tarikatların ve cemaatlerin öne açılırken, AKP hükümeti Ali Demir’e destek çıkmıştı.

Bugün Ali Demir’in kelepçeli fotoğrafını paylaşarak, “İbret alın” diyen Ahmet Hakan’ın da 2011 yılındaki sosyal medya mesajları ortaya çıktı. Ahmet Hakan 2011 yılında attığı mesajlarda, “Ben ÖSYM Başkanı'nda bir katakulli çevirecek potansiyel göremedim. Ama yine de ÖSYM Başkanı'nın özünde iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. ÖSYM Başkanı'nda haklı olsa bile haksızmış gibi duran bir imaj var. Ya da bana öyle geldi” diye yazmıştı.

İşte o mesajlar:

ama yine de ösym başkanı'nın özünde iyi bir insan olduğunu düşünüyorum.

— ahmet hakan (@ahmethc) 3 Nisan 2011

ösym başkanı'nda haklı olsa bile haksızmış gibi duran bir imaj var. ya da bana öyle geldi.

— ahmet hakan (@ahmethc) 3 Nisan 2011

demirel de böyle derdi: cumhurbaşkanı gül, ösym başkanı'nın görevden alınmasıyla ilgili olarak "dere geçerken at değiştirilmez" demiş.

— ahmet hakan (@ahmethc) 12 Mayıs 2011

Hakan'ın yazısı şöyle: 

Ey kul hakkı yiyenler! Bu fotoğrafa iyi bakın!

Bir zamanlar üniversite sınav sorularının kendisine emanet edilen kişiyi görüyorsunuz bu fotoğrafta...
Gözaltına alınmış, polislerin arasında  polis merkezine götürülüyor.
Kudretli günlerinden epey uzakta, bitap ve perişan!

5cb0f87167b0a91cd479cbd6.jpg

Eski ÖSYM Başkanı Ali Demir
Bu fotoğraf, kul hakkı yemenin sadece öteki dünyada değil, bu dünyada da önünde sonunda bir karşılığı olacağının çarpıcı fotoğrafıdır.
Ey kul hakkı yiyenler!
Benim davam nasıl olsa öteki dünyaya kalır falan demeyin.
Öteki dünyada sizi yargılayacak olan yüce iradenin, aynı iradeyi bu dünyaya da yansıtmayı tercih edebileceğinin farkına varın.
Ve kul hakkı yemekten vazgeçin.

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Halk Tv'den alınan Ham haberler ve Rogg & Nok tarafından yapılan yorumsal haberler....

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir