24 Ağustos 2019 Cumartesi 09:08:19
» Biz din sömürücü bu kesime teşekkür ederiz... 18 senedir Atatürk'ü bu kadar Anamazdık...

Biz din sömürücü bu kesime teşekkür ederiz... 18 senedir Atatürk'ü bu kadar Anamazdık...

Evet Bu din sömürüsü yapan ve çıkarları için yalakalık yapan kişi ve kurumu isteseydik bu kadar üzerine gidemez. Ve onların iç yüzlerini yalakalık yapan siyasetçilerin korkularını, Bu 18 yıl böyle konuşmasalardı Atatürk'ü bu kadar tanıyamaz. ve hakkında yazılar yazamazdık. Manşetimizde de belirtiğimiz gibi Biz din sömürücü bu kesime teşekkür ederiz... 18 senedir Atatürk'ü bu kadar Anamazdık... Ve de anlatmazdık. Teşekkürler din sömürücü ve çıkarları için halkı bölen sözde siyasetçiler. Size minnettarız. iyi ki iç yüzünüzü bu ulusa gösterdiğiniz... Bu cesareti veren yine o büyük lider Atatürk'tü işte size ondan kızmıyoruz. Bu cesareti sizler gösterdiniz. Fakat Türk halkı bazı gerçekleri bilmediğinden sizin yalak ve yavşak medyadan yorumsuz olarak talimat gereği sizin istediğiniz biçimde duydukları olgularla korku imparatorluğu kurdunuz tebrikler... Bakın Atatürk: "Hepiniz milletvekili olabilirsiniz, Bakan olabilirsiniz, Hatta Cumhurbaşkanı olabilirsiniz. Fakat sanatçı olamazsınız.” Demişti... Peki sizce saygın okurlarımız hangisini olabilmek daha zor dersiniz. İşte bu günkü dersini bu olsun... İyi çalışın. Önümüzdeki günlerdeki olgular ve olaylar sizin bu çalışmalarınızla eş değer gidecektir... Ya sınıfta kalır yada sınıf atlıya bilirsiniz... Evet tarih 08.01.2019 gösterdiği bu zaman diliminde kendi çıkarları için din yolu ile halkı sömürenlerin başında olan biri sanatçıları hedef gösterdi... Deniz Çakır ve Rutkay Aziz'i hedef göstererek, "Adı da neymiş, sanatçıymış" dedi... İşte o haberin derlemesi:
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Biz din sömürücü bu kesime teşekkür ederiz... 18 senedir Atatürk'ü bu kadar Anamazdık...
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Türkiye - 30 Mart 2019, Cumartesi 13:31:12
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

....

Bu arada Yine Ustasmız Uğur Mumcu'yu anarak haberimize başlayalım...

 

Uğur Mumcu:

 

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz…, 

 

“Unutmayalım ki cesur bir kez, korkak bin kez ölür…

 

Önemli olan, böyle bir toplumda “Mezar …Taşı” gibi susmamasıdır…”  

 

Adaleti Katma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP grup toplantısında konuştu.

 

Sanatçıları hedef gösteren Erdoğan, “Bu ülkenin başörtülü kadınlarına ‘Suudi Arabistan’a gidin’ demek faşistliğin en dik alasıdır. Bir konserden çıkan başı açık örtülü kızlarımıza ‘Suudi Arabistan’a gidin’ diyenlerin halini düşünün. Adı da neymiş, sanatçıymış” dedi.

 


MHP ile yerelde de sürdürdüğü Cumhur İttifakı’na ilişkin alınan kararların enine boyuna düşünülerek karar verdiğini ifade etti. Erdoğan, “Tüm teşkilat mensuplarımızın partimizin MYK’nın almış olduğu kararlara ve yapmış olduğumuz istişareler neticesinde saygı duyulmasını özellikle rica ediyorum. Aramızdaki bu bağları kimse zayıflatma yoluna gitmesin, kimse ‘ben’ diye hareket etmesin. Burada ‘ben’ yok, ‘biz’ var” dedi.

 

Erdoğan’ın konuşmasının satır başları şu şekilde;

 

“Yapmış olduğumuz bu ittifak konusunda tüm teşkilat mensuplarımızın partimizin MYK’nın almış olduğu krarlara ve yapmış olduğumuz istişareler neticesinde saygı duymnasını özellikle rica ediyorum. Bizler olayları enine boyuna istişaresini yapıyor, kararımızı da ona göre veriyoruzdur. Bu yürüyüşte kaybetmeyi değil, kazanmaya karar vermiş bir davayız. Bunu böyle bilmenizi isitoyrum. Aramızdaki bu bağları kimse zayıflatma yoluna gitmesin, kimse ben diye hareket etmesin. Burada ben yok, biz var.”

 

“Bugün CHP yönetimi cumhuriyetçilikle, halkçılıkla, kültürümüzle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir zihniyetin eline geçmiştir.
CHP adına söz söyleyen bir takım isimlerin açıklamalarına baktığımızda kimi zaman içten içe üzülüyor, kimi zaman öfkeleniyoruz.
Sıkıntının asıl kaynağı bu partinin başındaki zattır. Ön tekerlek nereye giderse arkadaki de onu izlermiş. Bu zat ağzını her açtığında Batı ülkelerinden örnekler verir. 9 yılda 9 seçim kaybetmesine rağmen oraya çivilenmiş gibi yerinden kıpırdamaz.”

 

“Koltuğunu kaybetmemek için cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olmaya cesaret edemedi, edemez.”

 

“Kendisine karşı açtığımız davaların, kazandığımız tazminatların haddi hesabı yok. Onaylanıp daha gelecek olanlar da var. CHP’nin başındaki zatın öve öve bitiremediği Gezi olaylarında duvarlara ne yazıldığını hatırlıyorsunuz dimi. Zulüm 1453’te başladı sloganı yazılmıştı...

 

Geçen hafta Edirne Belediye Başkanı’nın astığı afişler konuşuldu.

 

Bu heykeldeki Kıbrıs türkü temsilcisinin yüzünün tahrip edilmiş olması da ayrı bir garabet örneğidir. Biz Yurtta sulhü öyle sloganla değil demokrasimizi güçlendirerek, sınırlarımızın güvenliğini sağlayarak tahkim edeceğimizi biliyoruz.”

 

“Uzunca bir süredir ülkenin hayrına yapılan ne kadar çok iş varsa CHP hepsinin karşısında durmuştur. Osmanlı döneminde başlayan demiryolu hamlesini Gazi’nin ölümünden sonra durduran CHP yönetimi olmuştur. Boğaz’daki her 3 köprünün inşasına en büyük muhalefeti bunlar yaptı.

 

Herhalde ben de bir vasiyet yapabilirim, Bay Kemal geçemez.”

 

 

“Kalkınmanın temel unsuru olan enerji santralleri yapan hükümetleri ne yapacaksınız bu kadar enerjiyi toprağa mı vereceksiniz diye sıkıştırıyordu

 

Marmaray’a, Avrasya köprüsüne de bunlar bu şekilde muhalefet ettiler.
Varlık sebebini medeniyetimize ait ne varsa hepsini yok etmek, yeni atılan adımları engellemeye çalışmak olarak belirlemiş bir partiyle karşı karşıyayız

 

 

“Bu ülkenin meşrebi belli olan Cumhurbaşkanını bira içmeye, Mozart dinlemeye zorlamak faşistliğin dik alakasıdır”

 

 

“Bu ülkenin başörtülü kadınlarına ‘Suudi Arabistan’a gidin’ demek faşistliğin en dik alasıdır. Bir konserden çıkan başı açık örtülü kızlarımıza ‘Suudi arabistan’a gidin’ diyenlerin halini düşünün. Adı da neymiş, sanatçıymış.”

 

 

“Dert başka.. Bu ülkede insanların yaşam biçimleriyle uğraşan CHP zihniyetidir. AK Parti bu ülkede yaşam çeşitlerini garanti altına aklan bir zihniyettir.”

 

“Kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çekenlerin mevcut borçlarını ödemesi için imkan sağlıyoruz. Ziraat Bankası aracılığı ile ödeme güçlüğü çeken vatandaşın borcu tek bir çatı altında toplanacak. Ziraat’ten çekeceği borcu ile borcu kapatacak. Aylık gelirine uygun bu borcu ödeyecek”

 

“Temaslarda bulunmak üzere Türkiye’ye gelen ve kısa süre önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’la görüşen Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton’a tepki gösteren Erdoğan, “Bunu kabullenmemiz, yutmamız mümkün değil. Bolton çok ciddi yanlış yapmıştır, taviz vermeyiz”

 

“Fransa’da eylem yapan ‘Sarı Yelekliler’in içinde PKK’lılar var”

 

Haber Derleme: Cessur Demirali GÜRSU


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok Çıkar İçin Yalancı Siyaseti Türkiye'de Yürütenleri Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir