19 Haziran 2018 Salı 22:38:05
» Gülmen ve Özakça'ya: Biz çocuklarımızı terörist olarak eğitsinler diye okula göndermiyoruz!

Gülmen ve Özakça'ya: Biz çocuklarımızı terörist olarak eğitsinler diye okula göndermiyoruz!

Hâlâ siyasi ayağı ortaya çıkmayan terörizmi... Ayaklar baş başlar ayak olan Türkiye. Genetiği Bozuk olmayan kişilere Deler ya "çocuk adı ile yaşasın soyu devam etsin"... Derler...
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Gülmen ve Özakça'ya: Biz çocuklarımızı terörist olarak eğitsinler diye okula göndermiyoruz!
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Eğitim - 25 Mayıs 2017, Perşembe 11:44:26
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

Saygın okurlarımız,

 

Biz ve siz geçekten mucize eseri "sayın" olmadık ve "saygın" olarak hayatımızı sürdürdük. 

 

Evet,

 

Bu geçekten Türkiye'de bir mucize...

 

Başkaları başka mucizeler peşinde imiş...

 

Bizim aklımız ermiyor, siz ne dersiniz yolksa düşünüp bize bu kadar yalanlar ile üretilmiş mucize yeter mi dersiniz?..

 

Şimdi soy sop birbirine girdi siyasette herkesin eli birinin cebinde...

 

Bu ortamda Türkiye'ye yönetim anlamında emir aldıkları zaman bakan emir aldıklarında boş bakan olanları ülkesinde doğan o çocuklar Türkiye'de...

 

Bunlar büyüyüp "sayın" ibaresi olan adlarla anılıyorlar.

 

Biliyorsunuz bir kişilik Terörist başına "sayın" demişti ve herkes daha sonra "sayın" ibaresi almak için soy oranında cemaat olgusuna katılarak iktidara gelmiş olanlar arasında kimler var kimler, bu kişileri koruyan kimler var kimler?

 

Bu sorulara cevap vermeyiz çünkü bizler aptalız, abdal olanlar onlar.  

 

Bizim zekamız yok aklımız ermiyor.

 

Biz araştırmadan ne anlarız o soyu sopu beli olanlar bizlerden daha akılı imiş zekaları çalışır imiş...

 

İşte soyu devam eden, Akşam, sabah hedef şaşırtan, boş işlere daha çok bakan bir kişilik olandan;  "Akşam yiyorlar, içiyorlar, sabah oraya gidiyorlar!" demiş.

 

Bizim Memiş, bunu okumuş ve haber olarak bu haberi yayınlamış.

 

Bizim aklımız ermiyor siz anlayın artık... 

 

Soylu, açlık grevlerinin 76'ncı gününde tutuklanan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça hakkındaki "DHKP-C örgütüne bağlı oldukları" idddiasını sürdürerek, "Biz çocuklarımızı terörist olarak eğitsinler diye okula göndermiyoruz" ifadesini kullandı.

 

Ankara'da konuşan  Soylu, "Bunlar terör örgütü adına birçok eylemin altına imza atmışlar" diye konuştu.

 

Soylu, "Yiyorlar, içiyorlar, ertesi sabah 9'da oradaki yerlerine gidiyorlar. Doktora muayeneye gidiyorlar, kendi istedikleri gibi rapor vermedi diye doktoru hedef gösterip linç etmeye çalışıyorlar" görüşünü öne sürdü.

 

Soylu, Nuriye Gülmen'in OHAL'den sonra 25 kez, Semih Özakça'nın da 19 kez gözaltına alındığını söylerek, "Bu suç kariyeri olan kişiler, çocuklarımızın geleceğine şekil vermeye uygun kişiler mi? Biz okullarda terörist yetiştirilsin istemiyoruz" dedi.

Soylu'nun açıklamaları şöyle:

 

Nuriye Gülmen'i zamanında Fehriye Erdal'a yaptıkları gibi şirin gösteriyorlar. Böyle bir mağduriyetler, şirinlikler. Ben size Nuriye Gülmen'in kim olduğunu söyleyeyim. DHKP-C'nin açık alan yapılanması içinde olduğu gerekçesiyle hakkında arama kararı çıkarılıyor. Daha sonra yakalanıyor, gözaltına alınıyor, tutuklanıyor, 1 Nisan 2015'te salındıktan sonra örgüte yönelik bir operasyon sırasında yeniden gözaltına alınıyor. 10 Nisan 2015'te açığa alınıyor. Arkadaşlarımız uzun bir liste vermişler. Afiş asma, örgüt adına çalışma, örgüt adına açıklama yapma ve bunların ötesinde birçok şey. Bu anlattıklarım OHAL'den çok önce. DHKP-C'nin memur yapılanması, devrimci memur hareketi içerisinde yer aldığı bütün raporlarda yazıyor.

 

"Akşam yiyorlar, içiyorlar, sabah oraya gidiyorlar!"

 

Bu mu şimdi akademisyen? OHAL'den sonra 25 kez gözaltına alınmış. Sonra greve başlamışlar. Yiyorlar, içiyorlar, ertesi sabah 9'da oradaki yerlerine gidiyorlar. Doktora muayeneye gidiyorlar, kendi istedikleri gibi rapor vermedi diye doktoru hedef gösterip linç etmeye çalışıyorlar. Meclis'teki iki parti de bunlara sahip çıkan, bunları mağdur gibi gösteren bir anlayış ortaya koyuyorlar. Böyle bir kişiye devletin neden maaş verdiğini, çocuklarımızın eğitimlerini bunlara mı teslim edeceğiz?

 

"DHKP-C adına eylemlere çok kez eylemlere katılmış"

 

Diğeri kim, öğretmen. Semih Özakça. Biraz suç kariyerinden bahsetmek istiyorum. DHKP-C adına eylemlere çok kez eylemlere katılmış. Direnme eylemleri nedeniyle gözaltına alınmış. Açlık grevine başladığı günden itibaren de toplam 19 kez gözaltına alınmış. Bu kariyer, çocuklarımızın eğitimini emanet ettiğimiz bir öğretmen için normal mi? Böyle davaları olduğunu bildiğiniz öğretmene evladınızı teslim eder misiniz? Bu suç kariyeri olan kişiler, çocuklarımızın geleceğine şekil vermeye uygun kişiler mi? Biz okullarda terörist yetiştirilsin istemiyoruz. Bu eylemlere destek veren DHKP-C ile aşırı sosyalist gruplar adına yurt dışında eylem yapılması da çok can sıkıcı. Türkiye'de böyle bir şey yok. Kanada'da eylem yapılıyor. Fransa'da, Brüksel'de etkinlikler düzenleniyor, stantlar açılıyor. Bunların derdi ne? Bunların Türkiye'nin menfaati için Beyaz Saray'a gittiği görülmüş mü? Hayır.

 

"Bunların aileleriyle de görüştük" 

 

Terör örgütleri el birliğiyle Türkiye'nin dış dünyada büyümesini, zenginleşmesini, yükselmesini kardeşliğini engelleyebilmek için ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Kadrolu militanlarla birlikte Türkiye aleyhine eylem gerçekleştiriyorlar. Şimdi bunların hepsi masum. Yunanistan televizyonu ve BBC'de konuya ilişkin haber ve röportajlar yer alıyor. Batı, yine terör örgütünün adamlarına kucak açmış durumda. Anlayacağınız Batı cephesinde değişen bir şey yok. Yapılmak istenen ve yaratılmak istenen algı çok nettir; ihraçlar masumlara yönelik yapılıyor gibi gösterilmeye ve terör örgütüyle mücadelemiz sulandırılmaya çalışılmaktadır. Yapılan her şey, kanun ve hukuk çerçevesinde yapılmaktadır. Bunların aileleriyle de görüştük. Onlara "Evlatlarınızı bu örgütün çerçevesinden kurtarın" dedik. Kanun var, bir komisyon oluşturuldu oraya müracaatlarınızı gerçekleştirin dedik. 

 

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok Din Yolu İle Sömürülen Eğitim Düzeni Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir