1 Aralık 2020
Üye Girişi
Üye Girişi
×
Türk Vatandaşları Üye Olabilir
[Turkish CitizensCan Be Members Of]
Güvenlik Kodu:
Guvenlik
http://www.bagimsizozgurmedya.com
http://www.bagimsizozgurmedya.com
NİÇİN ESAS KAZANAN RUSYA OLDU?
Barış Yarkadaş: Ekim'de 72 gazeteci hakim karşısına çıktı, 4 gazeteci tutuklandı ( EKİM AYINDA YAŞANAN HAK İHLALLERİ )
Ülkede yaşanan sorunlara dair artık susmadılar.... Ve de
1 2 3
ANKET
Bu kullandığınız site kapatılsın mı?
CIP 0 - CRZ 0
Evet
63
Hayır
957
Çekimser
8
Fikrim yok
8

Toplam Oy:1036

» (Haberin Devamı) Putin: Rusya ve Türkiye’nin pozisyonları her zaman örtüşmüyor, fakat diplomasi sanatı uzlaşma sağlamaktır

(Haberin Devamı) Putin: Rusya ve Türkiye’nin pozisyonları her zaman örtüşmüyor, fakat diplomasi sanatı uzlaşma sağlamaktır

Putin, ''Rusya ve Türkiye’nin pozisyonları her zaman örtüşmüyor, her zaman örtüşmediği gibi bazen tamamen uzaklaştığını, fakat diplomasi sanatı uzlaşma sağlamaktır'' açıklamasını yaptı.
Paylas
(Haberin Devamı) Putin: Rusya ve Türkiye’nin pozisyonları her zaman örtüşmüyor, fakat diplomasi sanatı uzlaşma sağlamaktır
Sağlık - 17 Kasım 2020, Salı 20:30:04
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

title="Rus Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=Rus>Rus devlet televizyonu Rossiya 24'e konuşan title=" Putin Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Putin> Putin, title=" Türk Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Türk> Türkiye'nin hiçbir zaman title=" Dağlık Karabağ Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Dağlık+Karabağ> Dağlık Karabağ'da title=" Azerbaycan Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Azerbaycan> Azerbaycan'ı desteklediğini gizlemediğini söyledi.

"Türkiye'nin rolü çok iyi biliniyor, bu title=" Azerbaycan Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Azerbaycan> Azerbaycan'da defalarca söylendi ve title=" Türk Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Türk> Türk tarafı bunu asla gizlemedi. Onlar tek taraflı olarak title=" Azerbaycan Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Azerbaycan> Azerbaycan'ı destekledi" diyen title=" Putin Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Putin> Putin, sözlerini şöyle sürdürdü:

Putin: Karabağ'da anlaşmaya uyulması ihtilafın adil bir şekilde çözülmesini mümkün kılıyor

"Bunlar title=" Sovyetler Birliği Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Sovyetler+Birliği> Sovyetler Birliği'nin çöküşünün jeopolitik sonuçları. Biz bu konuyu her zaman genel olarak ele alıyoruz. Burada, genel bir durum değil, şu anda tanıklık ettiğimiz oldukça somut olaylar söz konusu."

'Asıl mesele Karabağ'da akan kanın durdurulmasıydı'

Dağlık Karabağ'da binlerce ölü ve yaralı insanın bir film olmadığını, somut kişilerin başına gelen trajedi olduğunu söyleyen title=" Putin Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Putin> Putin, bu nedenle başarılan en önemli şeyin akan kanın durdurulması olduğunu vurguladı:

"Sadece resmi verilere göre 4 binden fazla kişi hayatını kaybetti, aslında daha çok insanın öldüğünü düşünüyorum. On binlerce kişiyse yaralı ya da sakatlanmış durumda. Bakınız bu bir film değil, hayatta somut insanların, somut ailelerin başına gelen bir trajedi. Bu nedene en önemli sonuç, akan kanın durdurulmasıydı."

'Türkiye'yi uluslararası hukuku ihlal etmekle suçlamak zor'

title="Rus Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=Rus>Rus lider, Karabağ konusunda title=" Türk Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Türk> Türkiye hakkında her türlü değerlendirme yapılabileceğini, ancak Ankara'nın uluslararası hukuku ihlal etmekle suçlanamayacağını vurguladı.

Türkiye'nin daha ilk başlarda Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Minsk Grubu'nun 11 üyesinden biri olduğunu hatırlatan title=" Putin Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Putin> Putin, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Türkiye'nin eylemleri ile ilgili her türlü değerlendirme yapılabilir, ancak title=" Türk Haberleri" style="color:red;font-weight:bold;text-decoration:none;" href=/?islem=ara&q=+Türk> Türkiye'yi uluslararası hukuku ihlal etmekle suçlamak zor."


Rogg & Nok Sanal Hafıza Bölümü Haber Servisi:- Rogg & Nok Araştırma grubu tarafından alınan Sputnik News Doğu savaş Kolunun verdiği yorumsal Ham Haberler...

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazı, fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir.