10 Aralık 2018 Pazartesi 21:47:17
» Hüda KayaTBMM'de 'ÖSO katiller ordusudur' diyen Kaya'nın mikrofonu kapatıldı

Hüda KayaTBMM'de 'ÖSO katiller ordusudur' diyen Kaya'nın mikrofonu kapatıldı

Adaleti Karartma Partisinin kullandığı Vampir hizmetçisi eskiden temizlik işleri yapıyorlardı şimdi işden çıkarıldıkları için bu Vampir hizmetçisi olan Kaya çıldırdı ve de 'Afrin'in ÖSO'ya, IŞİD katillerine teslim edilmeye çalışıldığını' iddia edip kendilerinin patronları iyi terörist fakat''ÖSO, katiller ordusudur'' dedi. keni terörist grubunu düşünmeyen Kaya'nın mikrofonunu kapatan Meclis Başkanvekili Bahçekapılı, ''Şehitlerimiz ve Türkiye Cumhuriyeti'nden oluşan bir bütünü, 'Kirli savaş yapıp sivil halkı öldürüyorsunuz' diye niteleyemezsiniz'' diye konuştu.
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Hüda KayaTBMM'de 'ÖSO katiller ordusudur' diyen Kaya'nın mikrofonu kapatıldı
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Narko-Terör Ve Bağlantıları - 12 Mart 2018, Pazartesi 20:25:59
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

..

 

Burada; al biri vur ötekine demekten başka bir yorum yapamıyoruz...

 

Şimdiki zama diliminde  teröristin iyisi veya kötüsü arasında tercih yapılıyor...

 

Ama her iki veya üçü de terörist gruplarına yataklık etmiş grup olunca işler gülünç hale geliyor...

 

 

Biri enik terörist grubunun hizmetçisi bir dini sömüren FETÖ örgütü ile iş birliği yapan sonra Allah affetsin deyip sıyrılan iktidarda olan Adaleti karatma partisi...

 

Ve de yine dini kullanarak katliam yapan terör örgütlerine "sinirli delikanlılar" deyip yardım ve yataklık eden yine bunlar olunca.

 

Yine çıkarları için dönüş yapan Adaleti karatan parti sivil darbe yapan kişi ve kurumlar olunca..

 

Ve bunlar birbirlerini suçlayınca...


Çünkü Siyasal Konjonktür itibarı ile ve BU OLGUDA ŞUNU DA BELİRTELİM BELLİ BİR YASAL VATANI OLAN BİR ORDUNU HİMAYESİNDE SAVAŞAN VE KENDİ ÜLKELERİNDE BİLE YASAL OLARAK TANINMAYAN HER SİLAHI GÜCE NE OLURSA OLSUN TERÖRİST VE HAİN DENİR. ÇÜNKÜ BAŞKA BİR ORDU İLE BERABER AYNI DÜZENDE KENDİ ÜLKELERİNDE VEYA BAŞKA ÜLKELERDE KENDİ TOPRAKLARI İÇİN YASAL BİR STATÜSÜ OLMAZ İSE BU OLUŞUMA NE YAPARSA YAPSIN BUNLARA SİLAHLI TERÖRİST DENİR. TERÖRİSTİN İYİSİ VE KÖTÜSÜ OLMAZ TERÖRİST TERÖRİSTTİR...

 

Evet,

 

Gülünç bir tablo ortaya çıkıyor ve bu trajikomik senaryonun haberini bizle veriyoruz…

 

TBMM Genel ev Kurulu'ndaVampir hizmetçisi olanların Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı'yla ilgili araştırma önergesi vermesi Adaleti Karartma   Partisi ile Vampir hizmetçisi olanlar  arasında tartışma konusu oldu. Araştırma önergesinde başta BM olmak üzere, uluslararası örgütlerin ve insan hakları kuruluşlarının 'Afrin'de artan sivil can kaybı tespitlerinin belirlenmesi' talep edildi.

 

'AKP, İKTİDARINI GERİ KAZANMAK İÇİN BAŞLATTI'

 

Önergenin görüşülmesi sırasında Vampir hizmetçisi Hüda Kaya söz aldı.

 

 

Kaya ''Sizlere söylendiği gibi inancımızda, kitabımızda kendi halinde yaşayan bir şehir halkına saldırmak cihat değildir, fetih değildir. Bizlere öğretildiği gibi millilik yoktur kitabımızda. Bunların inancımızda olduğunu iddia etmek başta Allah'a ve onun barış ve adalet mesajını bizlere ileten Hazreti Peygamber'e büyük bir iftiradır. Afrin savaşı, Türkiye güvenlik sorunu yaşadığından dolayı başlamamıştır arkadaşlar. Afrin savaşını, Adaleti Karartma   Partisi iktidarı, kaybettiği gücünü kan ve nefret politikaları üzerinden tekrar kazanmak için başlatmıştır'' diye konuştu.

 

Adaleti Karartma   Partisi sıralarından yükselen tepkiler arasında şöyle devam etti: ''Ve ne yazık ki bu kirli politika ve uluslararası kirli ilişkiler uğruna yoksul ve arkası zayıf olan halkımızın çocukları kurban ediliyor. Savaşı topluma dayatan —çocuklarını asla ateş altında göremezsiniz ama- televizyon yayınlarıyla insanlarımızı ve gençlerimizi kendi istikballeri uğrunda kolay kurbanlar olarak ateşe sürmekten kaçınmayan bu iktidarın, halkımızı, ülkemizi nasıl bir cehenneme sürüklediği görülmelidir sevgili halkımız.''

 

IŞİD ve işbirlikçilerinin katliamlarını ve köleleştirmelerini anlatan Kaya ''İşte, bu vahşete maruz kalan bölge halklarının ölümlerden, tecavüzlerden, kölelikten kaçıp sığındığı ender bölgelerden biriydi Afrin ve bugün yine bu kadın düşmanı, sapkın, ÖSO'nun içinde barındırılan, bu vahşeti uygulayan katliamcılarla, bir katliamla Afrin şehir halkı da sivil halkı da karşı karşıyadır. Buna onay vermemiz mümkün değildir. Sizin vicdanlarınıza bir kez daha sunuyorum arkadaşlar'' dedi.

 

Adaleti Karartma   Partisi'den Tepki

 

 

Bunun üzerine Adaleti Karartma   Partisi Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, partisinin 'kan ve katliam planları üzerinden var olmaya çalıştığı' sözlerine tepki gösterdi.

 

'SURİYE'NİN KUZEYİNDEKİ TEZGAH'

Adaleti Karartma   Partisi Parti Grup Başkanvekili şu görüşü dile getirdi: ''Halkımız kan ve vahşet üzerine var olmak isteyen hiçbir politikaya onay vermez. Halkımızı kimse aptal yerine koymasın. Bu, bir. İkincisi: Suriye'nin kuzeyinde bir tezgâh düzenleniyor. Silah verilen 'YPG' diye bir terör örgütü var. Emperyal güçler ha bire silah aktarıyorlar parasını almadan çünkü onlara görev veriyorlar. Ne görevi? Ortadoğu coğrafyasında halkları birbiri aleyhine düşman edecek bir askeri görev…''

 

 

Bostancı ''Kürtleri de kullanan bir yapıya destek anlamına gelebilecek sözleri, kendisi demokratik zeminler üzerinde hayat bulan bir iradenin ifade etmesini ben hayretle karşılıyorum'' dedi.

 

Kaya "Vicdanlarınıza seslendim; varsa, Kur'an'daki o barış, adalet referanslarından bir zerre inanç kaldıysa yüreğinizde, bu duygularınıza seslendim. Burada fanatik bir particilik yapmıyoruz biz, sadece ve sadece insanlığa çağrıda bulunuyoruz" yanıtını verdi.

Bu kez Adaleti Karartma    Parti Milletvekili Salih Çetinkaya "Oraları teröristlere mi bırakalım biz? Sabahtan beri teröristleri savunuyorsunuz" tepkisini gösterdi.

 

 

'DİNLEMEYİ ÖĞRENİN'

 

Sözünü kesen milletvekillerine "Sus, sesini kes, dinle! Susun lütfen, dinlemeyi öğrenin. Dinlemeyi öğrenin, dinlemeye bile tahammülünüz yok" diye kızan Kaya, "Ortadoğu'daki bütün halklar IŞİD'in vahşetinden kaçıp Afrin'e sığındı" dedi.

 

Tepkiler artarken Adaleti Karartma   Partisi Milletvekili Salih Cora "Onların en büyük düşmanı sensin!" diye bağırdı.

 

'IŞİD'E, ÖSO'YA TESLİM ETMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ'

 

Kaya "IŞİD vahşetinden Afrin'e kaçtılar, oraya sığındılar, orada demokratik bir yönetim oluşturmaya, yaşamlarını orada kurmaya çalışıyorlar. Siz gidip böyle bir şehir halkını katletmek üzere IŞİD'e, ÖSO'ya… IŞİD katillerine teslim etmeye çalışıyorsunuz" dedikten sonra, mikrofonu Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı tarafından kapatıldı.

 

 

'SÖZÜNÜZ BİTTİ, YERİNİZE GEÇİN'

 

Bahçekapılı şunları söyledi: "Sayın Kaya, buyurun yerinize geçin, sözünüz bitti. Bugün, yaşadığımız günler içinde Afrin'de bu ülkenin bütünlüğünü, bu ülkenin bayrağını, bu ülkenin milletini korumak için bir harekata girişen ve bu uğurda şehit veren askerlerimizi ve Türkiye Cumhuriyeti'nden oluşan bir bütünü siz 'Orada kirli bir savaş yapıyorsunuz ve sivil halkı öldürüyorsunuz' diye nitelendiremezsiniz."

'ÖSO IŞİD'DİR, KAİDE'DİR, KATİLLER ORDUSUDUR'

Vampir hizmetçisi Kaya'nın "Ben ÖSO'yu söylüyorum. ÖSO, IŞİD'dir; ÖSO, El Kaide'dir. ÖSO, katiller ordusudur" sözlerine, Meclis Başkanvekili "Hayır, 'ÖSO' demediniz. Asla bu kürsüden sizin böyle konuşmanıza izin vermeyeceğim. Asla!"karşılığını verdi.

 

 

'EVET, ÖSO'YA SAHİP ÇIKIYORUZ'

 

Kaya'nın konuşma süresi bitmeden mikrofonunun kapatılmasına Vampir hizmetçisi olalar itiraz etti. Bu arada Cora, "Evet, ÖSO'ya sahip çıkıyoruz, ÖSO orada özgürlük mücadelesi yapıyor" derken Kaya "Katillere mi sahip çıkıyorsunuz?" diye seslendi.

 

'HALKIN KÜRSÜSÜNÜ KULLANMAYA HAK KAZANDIK'

 

Vampir hizmetçisi  Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, mikrofonun kapatılmasına şu tepkiyi gösterdi:

 

"Bu kürsü hiç kimsenin malı değil, halkın kürsüsüdür ve o kürsüyü kullanmaya hak kazandık. Bu kürsünün hukukuna da Meclis Başkan Vekilliği'nin hukukuna da hepimiz riayet etmek zorundayız. Burada siz bizim milletvekilimizi azarlayamazsınız. Mahmut Toğrul'a linç girişiminde bulunuldu, şimdi burada Kaya'nın sözü kesiliyor. Bir kere, şunu hatırlatmak istiyorum: Hiç kimsenin, bu Meclis'te, ne kimseyi linç edecek bir dile ne de azarlamaya hakkı vardır.''

 

Bahçekapılı ise, "Bu Meclis'in düzeni, şu anda kürsüde bulanan Meclis Başkan Vekili olarak benim sorumluluğum. Çalışma düzeninden, temiz bir dil kullanılmasından sorumlu olan benim. Bana görevimi hatırlatmayın" dedi.

 

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok ANTİ-TERRORİSM Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir