25 Haziran 2019 Salı 14:04:24
» Yumuşacık yumuşak olan kişilik Nagehan Alçı'ya sert çıkamış.... Şİmdi ne olacak?

Yumuşacık yumuşak olan kişilik Nagehan Alçı'ya sert çıkamış.... Şİmdi ne olacak?

Nedeni bilinen ama bilinmezlikten geline kişiler hap alarak sertleşiyor. Hapı yuttuktan sonra, biraz yaşlılık biraz hayal ile işte; Yumuşacık yumuşak olan kişilik şimdi Star gazetesi yazarı olan Mehmet Metiner, bugünkü köşesinde isim vermeden Habertürk yazarı Nagehan Alçı’yı eleştirmiş. Buda gözden kaçmayarak haberleştirilmiş. Işte haber...
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Yumuşacık yumuşak olan kişilik Nagehan Alçı'ya sert çıkamış.... Şİmdi ne olacak?
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Türkiye - 13 Nisan 2019, Cumartesi 18:55:10
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Metiner, AKP’nin yerel seçimlerde İstanbul, Ankara başta olmak üzere birçok Büyükşehir Belediyesi’ni kaybetmesinin ardından, AKP’ye yakın isimlerin, partiyi terk ederek karşı tarafa çektiğini ifade etti.

“Kendi küçük iktidar alanını ve iktidar üzerinden devşirdiği menfaat düzenini sürdürmek için partisinin adayına bilerek kaybettiren ihanetçileri mi? Meğer ne çoklarmış!” diyerek, AKP yandaşlarını eleştiren Metiner, “Bir bakıyorum bir dönemler Cumhurbaşkanımızın uçağından inmeyen, çevresinde akıldanesi olarak dolanan, dahası Cumhurbaşkanımız adına adeta ahkâm ve racon kesen bir bayan kurulduğu TV ekranlarından bir FETÖ imalatı olan zata övgüler diziyor” ifadeleriyle de isim vermeden Nagehan Alçı’yı eleştirdi.

Metiner, Odatv yazarı Ayşe Baykal’ın dün Abdullah Gül’le gerçekleştirdiği röportajı da eleştirdi. Metiner, Gül röportajı ile ilgili, “‘Bize yapılanı güçlüyken bir başkasına yapmamalıyız!’ diyerek İmamoğlu’na arka çıkan, dahası güç kullanımı marifetiyle İmamoğlu’nun hakkının gasp edilmek istendiği imasında bulunan Gül aklınca hem Reis’i suçluyor hem YSK’ya telkinde bulunuyor”şeklinde yazdı.

Mehmet Metiner’in bugünkü yazısı şöyle:

"Az bir kazanım mıdır bu?

Bence değil.

Çevrenize üşüşen hatta başınıza taç ettiğimiz fırıldakları, güçten yana tavır alanları ve ihanetçileri ancak zor zamanlarda tanırsınız.

Size gerçekten sadık olanları ayağınız sürçtüğünde tanırsınız asıl.

Kimin sizi yürekten sevip sevmediğini...

Kimin güç karşısında eğilip eğilmediğini...

Hamdolsun en güçlüyüz.

Bir parça ayağımız sürçtü diye akıl verenleri mi istersiniz, yeni güç sahiplerine yaltaklananları mı istersiniz, benim üstümü çizerseniz akıbeti bu olur diyenleri mi?

Kendi küçük iktidar alanını ve iktidar üzerinden devşirdiği menfaat düzenini sürdürmek için partisinin adayına bilerek kaybettiren ihanetçileri mi?

Meğer ne çoklarmış!

Sabah’tan Dilek Güngör’ün “Fırıldak Kubi” dediklerine bir de benim işaretlediklerimi eklerseniz çevremizde ve içimizde ne kadar çok olduklarını görürsünüz...

O yüzden diyorum topunu bu süreçte tanımak az bir kazanım değildir.

Henüz en güçlüyken, yalnızca bir iki yerde sandık çelmelemeleriyle ayağımız sürçmüşken bunu yapabiliyorlarsa demek ki yenildiğimizde bu bilumum alçaklar neler yapmazlar neler!

Bir musibetin bin nasihatten evla olduğunu boşuna dememişler elbet.

Suçu milletimizde değil, kendimizde arayacağız.

FETÖ maskeli adaya daha mazbatasını almadan güzellemeler yapan, kuruldukları televizyon ekranlarından selam gönderen veya başkaları üzerinden haber salan o fırıldakları asla unutmayacağız.

Bileceğiz ki o tıynetteki insanlara itibar göstermek hasbi insanların bizden uzaklaşmasını sağlıyor.

Bakıyorum birileri “Ben demedim mi?” modunda hem bizi dövüyor hem de karşı cenaha göz kırpıyor.

Bir bakıyorum bir dönemler Cumhurbaşkanımızın uçağından inmeyen, çevresinde akıldanesi olarak dolanan, dahası Cumhurbaşkanımız adına adeta ahkâm ve racon kesen bir bayan kurulduğu TV ekranlarından bir FETÖ imalatı olan zata övgüler diziyor.

Kılıçdaroğlu CHP’nin başına geçtiğinde de hatırlıyorum bu pek muteber köşe yazarı “Yeni CHP” söylemi üzerinden güzellemeler yapıyordu.

Sonradan çark edip rotasını Reis’ten yana çevirdi.

Demem o ki az biraz ayağımızın sürçmesi, o birilerini maskelerinin düşmesine neden olduğu için hayırlı olmuştur.

“Hoşunuza gitmeyen bir husus hakkınızda hayırlı olabilir!” diyen Yüce Rabbimiz eminim ki bundan ders çıkardığımızda hem şerleri hayreyleyecek hem de bizi çok daha güçlü kılacaktır.

Ya sabır! 

*** 

Sabır, pasif bir direniş değildir.

Sabır, olanı kabul edip bir kenara- köşeye çekilmek değildir.

Sabır, mücadele etmektir. 

Aşkla ve inançla olanı değiştirmek için yola koyulmaktır.

İnancı ve aşkı olmayanlar ya çakılıp kalırlar ya teslim olurlar ya da fırıldak olup çıkarlar.

Biz büyük üstadın “Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır” sırrını kalbinde aşkla taşıyan insanlarız.

Bizim seçimimiz, ömrümüzü adadığımız dava için durmaksızın yol yürümektir.

Yolda bulduklarımızın ihaneti ne yolumuzdan alıkoyar bizi, ne de bizim aşkımızı ve şevkimizi kırar.

Güç budalaları varsın dümen kırsınlar!

Fırıldaklar varsın başka yollara sapsınlar!

Vız gelir tırıs gider!

Bu vesileyle gerçekte kimin sadık kimin fırıldak, kimin mert kimin namert, kimin sahiden dost kimin düşman, kimin yürekten bağlı kimin de ihanetçi olduğunu görmek az bir kazanım değildir.

Ya sabır!

Ya Hak!

Kendimizi yenileyeceğiz tez elden.

Sabırla, inançla ve aşkla sefer bismillah diyeceğiz.

Göreceksiniz her şey eskisinden daha güzel olacaktır.

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok ANTİ-TERRORİSM Ve Yandaş Medya Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir