17 Haziran 2019 Pazartesi 12:46:30
» Rogg & Nok: Size insan olarak yalvarıyoruz ne olur bir kere de biz haksız çıkalım...

Rogg & Nok: Size insan olarak yalvarıyoruz ne olur bir kere de biz haksız çıkalım...

Haksız çıkmak istediğimiz noktalar:
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Rogg & Nok: Size insan olarak yalvarıyoruz ne olur bir kere de biz haksız çıkalım...
http://www.bagimsizozgurmedya.com/turkhaber.html
Özel Haber - 31 Temmuz 2017, Pazartesi 17:32:16
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

1- Sanal ve yapısal darbeyi yapanların ortakları şu ada ülkeyi yönetiyor...

 

2- Sözde darbe girişimi sivil darbenin başlangıcı...

 

3- Adalet ve hukuk darbecilerin elinde...

 

4- Basın yayın organlarının tümüne yakını darbeci yardakçıları tarafından yönetiliyor...

 

5- Her gün değişik formasyonlar ile hedef saptırma senaryoları gündeme geliyor...

 

6- Doğruların yanında yalan haberler verilerek gerçekler saklanıyor...

 

7- Tüm terör örgütleri ile şimdiki yönetimin bire bir bağlantısı var...

 

8- Bular bilinen gerçekler. yönetim bu gerçekleri saklıyor...

 

9- Gerçekleri bilinmemesi için bilim ve teknoloji dersleri sıfır indirgenerek ( Cihat ) olgusu içinde dini sömüren derslere ağırlık veriliyor...

 

10- Gençlerimize yönelik terör odaklı uyuşturucu ticareti gün ve gün artıyor...

 

11- Silah kaçakçılığı ve bölüne Ülkemizde ruhsatsız silah dağıtımı hat saflarda...

 

12- Suriye ve diğer göçmenlerden oluşan kadın ticaretti yönetenler yine ülkemizi yöneten baştan sona siyasetçilerimizin çoğunlukta olduğu saklan gerçekler arasında...

 

13- Dış politikamız yukarıda bahsi geçen bazı olgular sebebi ile çökme durumunda...

 

14- Tüm yurdumuz çepeçevre sarılmış vaziyette. Bunu yanında dış istihbarat ajanları boşluklardan yaylanarak ülkenin en can alıcı noktalarında konuşlandılar, Türkiye ajanların yönettiği ortak istihbarat cenneti oldu. Her türlü istihbarat oyunları Ülkemizde oynanıyor, her istihbarat elemanı önce Türkiye'de staj gördükten sora dünyaya dağılıyor. Ortak eğitim merkezi Türkiye...

 

15- Yukarıda belirtiğimiz olguda MGK, MİT TOKİ TMSF,  Diyanet, gibi kurum ve kuruluşların  içine sızmaları olduğu belirgin bir şu anda kanıtsız gözlemimizdir...

 

Evet,

 

Bir kişinin bidiği sır iki kişinin bildiği medyadır...  sırlar sakladığı müdeçe gözlem olarak yayınlanır işte sırlar ve gerçeklerini ancak Medya ortaya çıkarı...

 

Biraz önce Son dakika... İşte hükümetteki yeni görev dağılımı başlığı altında yukarıdaki olguları destekleyecek haberler verilmeye başlandı.

 

Bizim manşetimizde dediğimiz gibi yalvarıyoruz bir kere biz haksız ve sizleri yanıltmış olalım. Fakat üzgünüz ama saklan gerçekler ve görülen gerçekler ile biz yine yanılmıyoruz.

 

İşte ana medya dediğimiz DHA ve sonrasında Hürriyet gazetesinde bir kaç dakika sonra çıkan yazı...

 

DHA: Yeni Hükümet Sözcüsü Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ oldu. Bozdağ'ın Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yapması bekleniyor.

 

YENİ Hükümet Sözcüsü Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yaptı. Bozdağ, Başbakan ve yardımcılarının görev dağılımlarını açıkladı. Buna göre, MGK, MİT TOKİ TMSF ve Türkiye Varlık Fonu Başbakanımıza bağlı olarak çalışacak.


BAŞBAKAN YARDIMCISI BEKİR BOZDAĞ'IN GÖREVLERİ

Hükümet sözcülüğü, TBMM, Danıştay ile ilişkiler, Diyanet İşleri Başkanlığı, TRT, Anadolu Ajansı ile ilgili konular Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ tarafından idare edilecek.


BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK'İN GÖREVLERİ

 

Ekonomi Koordinasyonu ve Bankalar Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek tarafından idare edilecek.

 

BAŞBAKAN YARDIMCISI FİKRİ IŞIK'IN GÖREVLERİ

 

MGK kararlarının takibi reformların ve yatırımların koordinasyonu Başbakan Yardımcısı Fikri Işık tarafından yerine getirilecek. RTÜK, Atatürk Dil ve Tarih Kurumu, Kişisel Verileri Koruma Kurumu da Fikri Işık'a bağlı olarak faaliyetlerini sürdürecek.


BAŞBAKAN YARDIMCISI RECEP AKDAĞ'IN GÖREVLERİ

 

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Kıbrıs İşleri Koordinasyonu, Yatırım Ortamının iyileştirilmesi ayrıca AFAD ve Yatırım Ajansı ile ilgili çalışmaları yürütecek.

 

BAŞBAKAN YARDIMCISI HAKAN ÇAVUŞOĞLU'NUN GÖREVLERİ

 

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Medeniyetler İttifakı Projesi, Yüzüncü Yıl Anmaları ile ilgili hazırlıklar, konular üzerinde çalışacak ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü ve Türk İşbirliği Kalkınma Ajansı Çavuşoğlu tarafından yönetilecek.

Şimdi aynı haberi ortak olarak yayınlayan hürriyet.com.tr de verilen şekline bakalım; Son dakika... İşte hükümetteki yeni görev dağılımı


Hürriyet Haber 24 Temmuz 2017 - 17:05 Son Güncelleme : 24 Temmuz 2017 - 18:39 Yeni Hükümet Sözcüsü Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ oldu. Bozdağ, kabine revizyonundan sonra yapılan ilk Bakanlar Kurulu toplantısının ardından başbakan yardımcılarının görev dağılımını açıkladı.

 

YENİ Hükümet Sözcüsü Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yaptı.

 

Bozdağ, Başbakan ve yardımcılarının görev dağılımlarını açıkladı.

 

Buna göre, MGK, MİT TOKİ TMSF ve Türkiye Varlık Fonu Başbakan Binali Yıldırım’a bağlı olarak çalışacak.

 

BAŞBAKAN YARDIMCISI BEKİR BOZDAĞ’IN GÖREVLERİ

 

Hükümet sözcülüğü, TBMM, Danıştay ile ilişkiler, Diyanet İşleri Başkanlığı, TRT, Anadolu Ajansı ile ilgili konular Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ tarafından idare edilecek.

 

BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK’İN GÖREVLERİ

 

Ekonomi Koordinasyonu ve Bankalar Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek tarafından idare edilecek.

 

BAŞBAKAN YARDIMCISI FİKRİ IŞIK’IN GÖREVLERİ

 

MGK kararlarının takibi, reformların ve yatırımların koordinasyonu Başbakan Yardımcısı Fikri Işık tarafından yerine getirilecek. RTÜK, Atatürk Dil ve Tarih Kurumu, Kişisel Verileri Koruma Kurumu da Fikri Işık’a bağlı olarak faaliyetlerini sürdürecek.

 

BAŞBAKAN YARDIMCISI RECEP AKDAĞ’IN GÖREVLERİ

 

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Kıbrıs İşleri ÿKoordinasyonu, Yatırım Ortamının iyileştirilmesi ayrıca AFAD ve Yatırım Ajansı ile ilgili çalışmaları yürütecek.

 

BAŞBAKAN YARDIMCISI HAKAN ÇAVUŞOĞLU’NUN GÖREVLERİ

 

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Medeniyetler İttifakı Projesi, Yüzüncü Yıl Anmaları ile ilgili hazırlıklar, konular üzerinde çalışacak ayrıca Vakıflar Genel Müdürlüğü, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü ve Türk İşbirliği Kalkınma Ajansı Çavuşoğlu tarafından yönetilecek.

 

SORU & CEVAP

-MESCİD-İ AKSA GERİLİMİ GÜNDEME GELDİ Mİ?

Müslümanların ortak kutsal mekanı hakkında alınan tedbirler ve uygulanan kararlar bütün İslam dünyasında büyük bir infiale yol açmıştır.

 

Bu uygulamalar asla kabul edilemez. Din ve vicdan hürriyetine aykırıdır. İnsan haklarının açıkça ihlalidir.

İsrail hükümetini bu uygulamaları derhal sonlandırmaya başta cumhurbaşkanımız olmak üzere bütün yetkililer davet etmişlerdir.
Mescidi Aksa Müslümanların ilk kıblesidir. Burası sadece Filistinlilerin değil bütün Müslümanların ortak mabedidir. İsrail hükümeti Kudüs’ün ve mescidi aksanın kutsiyetine saygı duymak ve korumakla yükümlüdür.


Eğer İsrail bütün sağduyu çağrılarına kulaklarını tıkarsa buradaki olayların başka sonuçlar doğurmasından Türkiye olarak endişe ederiz.

-ALMAN ŞİRKETLERİNE FETÖ SORUŞTURMASI İDDİASI SONRASI BAŞLAYAN TARTIŞMALAR.Türkiye’de yabancı yatırımcılar ve yabancı sermaye için son derece güvenli bir yatırım ortamı vardır.
Ancak son günlerde Almanya dışişleri ve ekonomi bakanlarının gündeme getirdiği konular üzerinden Türkiye’nin bu konudaki hassasiyetleri tartışma konusu haline geldi.

Sayın cumhurbaşkanımız ve başbakanımızı bizzat açıklama yaptılar.Herhangi bir soruşturma ve kovuşturma bulunmamaktadır.Buna rağmen tartışmalar bitmedi. İşin aslı şudur FETÖ ile iltisak ve irtibatı nedeniyle 140 Türk şirketiyle ilgili yürütülen soruşturma nedeniyle bu şirketler hakkında İnterpol vasıtasıyla bilgi talebinde bulunulmuştur. Bu şirketler arasında Almanya’da olanlar da vardır.Almanya ile yürütülen süreçte bir iletişim sorunu olduğu tespit edilmiştir.

Burada yaşanan problemler de bu mekanizmadan kaynaklanmıştır.

 

Bu iletişim hatası tespit edilmiş ve bu hata nedeniyle Almanya’dan istenen bilgi talebinden sarfı nazar edilmiştir. Bu bilgi talep hafta sonu geri çekilmiştir.

 

Bu bilgi talebi de Almaya şirketleri ile ilgili değildir. Türk şirketleri ile ilgili yürüyen bir soruşturma kapsamında İnterpol üzerinde yürütülen rutin bir soruşturmadan ibarettir.

-KUZEY IRAK BAĞIMSIZLIK REFERANDUMU YAPILIRSA HABUR SINIR KAPISININ KAPATILMASI GİBİ BİR YAPTIRIM UYGULANACAK MI?

Bugün Bakanlar Kurulu’nda bu konu görüşülmedi-ADİL ÖKSÜZ’ÜN ALMANYA’DA OLDUĞU İDDİASI İLE İLGİLİ

Adil Öksüz’ün Türkiye içinde görüldüğüne ilişkin zaman zaman ihbarlar yapılıyor. Bunlarla ilgili gerekli hassasiyet gösteriliyor. Aynı şekilde Almanya’da ve başka ülkelerde görüldüğüne dair de ihbarlar geliyor.

Son günlerde de Almanya ile ilgili gelen bir ihbar söz konusu.

 

Her ihbarı bu konuda devletimizin ilgili kurumları değerlendiriyor.

Henüz doğruluğu teyit edilmiş değil.

-TEK TİP KIYAFET UYGULAMASINDA GELİNEN SON AŞAMA NEDİR?

Adalet bakınız yeni görevine başladı. Adalet bakanlığını yürüttüğü bir çalışma var. Tamamlandıktan sonra değerlendirmesi yapılacaktır.
(Hero tişörtü giyenlerin gözaltına alınması) Terör örgütünün talimatıyla bunu giyenlerle işin aslını bilemden giyenler arasındaki ayrımı adli makamlar mutlaka yapacaklardır.

-“TARİKAT ÜYELERİ SAKARYA VALİSİNİ MAKAM KOLTUĞUNA OTURTTU” İDDİASI SONRASI BAŞLAYAN TARTIŞMALAR

Ben görüntüleri izlemedim. Sakarya valisi Ordu’dan son kararname ile Sakarya’ya atandı. Bu görüntülerle ilgili bir görüşme yapmadım
Yeni atamadan sonra çok sayıda tebrike gelen olur. Beyana itibar etmek doğru olandır. Ama bir inceleme yaptıktan sonra daha doğru bilgi verebilirim.

 

YENİ KABİNE İLK KEZ TOPLANDI

 

Bakanlar Kurulu bugün Başbakan Binali Yıldırım'ın başkanlığında toplandı. Çankaya Köşkü'ndeki toplantı, saat 11.30'da başladı. 

Kabinede yapılan değişikliğin ardından, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ilk kez Bakanlar Kurulu toplantısına katıldı. Daha önce Bakanlar Kuruluna Adalet Bakanı olarak katılan Bekir Bozdağ, Milli Savunma Bakanı olarak katılan Fikri Işık ve Sağlık Bakanı olarak katılan Recep Akdağ, Başbakan yardımcıları olarak toplantıda yer aldı.

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok ANTİ-TERRORİSM Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir