25 Kasım 2017 Cumartesi 10:33:07
» Şeytanın o çocuğu: İmam hatiplerde nice akademisyenler, profesörler yetişti biliyor musunuz dedi...

Şeytanın o çocuğu: İmam hatiplerde nice akademisyenler, profesörler yetişti biliyor musunuz dedi...

Rogg & Nok : bazı şeyleri biliyoruz ve olanlar görüyoruz... Tayyipistan'da şimdiki zaman diliminde dini sömürmeyi öğreten şeytani olarak eğitim veren Şeytan İmam hatiplerde nice şeytan akademisyenler, Şeytan profesörler yetişti imasında bulundu. Şeytanın sözlerinin bilimsel açılımı bunlar...
Paylas
http://www.bagimsizozgurmedya.com
Şeytanın o çocuğu: İmam hatiplerde nice akademisyenler, profesörler yetişti biliyor musunuz dedi...
http://halkgonulluleri.com/halk-tv-seti.asp
Eğitim - 29 Eylül 2017, Cuma 16:15:19
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Saygın Okurlarımız,

 

Fakat bu olguları takip etmeyen halkımız Şeytanın o çocuğunu söylevlerine yine kanacak mı dersiniz?...

 

İşte Tayyipistan ve din sömürüsü için hazırlanan eğitim sistemi bilim olmadan nasıl akademik kariyer ve bunu üzerine profesör olunur...

 

Bunu bilemiyoruz ama olanları görüyoruz ve bilimsel yönden analiz ettiğimiz zaman durum hiç iç açı görünmüyor...

 

Fakat din ile bilimin aynı kefede söylevlerini kabul edemiyoruz.

 

Din olgusu başka...

 

Bilim olgusu başkadır.

 

Din manevi yönden insanı tatmin edecek bir olgunun oluşumudur.

 

Bilim ise geçek görünür ispat edilen olguların birer bileşiminden oluşur.

 

Din manevi yönden bilime destek verir diyede görüşler olsa bile bilim dine destek verdiği bilinir...

 

İşte bu bilinen ve bilim dışı söylevler ile Tayyipistan'daki halkı sömürmenin yegane olgusu dine önem veriyormuş gibi davranıp, din üzerinden rant ederek bilimi yok etme ve halkı sonuna kadar sömürme politikalarını uygulayan yine bu şeytanın o çocuğu olduğunu bilmemiz gerek.

 

Ve de dini koruyarak bilimsel yönden bu söylevlere karşılık vermemiz de gerekir..

 

İşte şimdiki oluşumda böyle bir haber vemek zorundayız....

 

Yorum ve fikir sizlere aittir...

 

Kendisi ömür boyunca akademik kariyeri olmayacağı için ve Yüksek okul diploması bile olduğu tartışılırken ve aşağılık duygusunu hep içinde taşıyarak ve psikolojik beyin hastalığı olduğunu saklayan, bu kişilik için bizler onun bu söylevlerini yorumsuz, haberci olarak haberini veriyoruz...

 

Şeytanı o çocuğu olan Recep Tayyip Erdoğan, Psikolojik tatmin olsun diye yapılan uygulamalar içerisinde oluşan olguda  kendi adını taşıyan imam hatip lisesinin açılışında yaptığı konuşmada "Buradan ilim adamları da yetişti, nice akademisyenler, profesörler yetişti. Yok yok hepsi oldu" dedi. Erdoğan, eğitimin iyi olduğunu söylediği imam hatiplerin bu sebepten dolayı önünün kesildiği görüşünü dile getirdi.  

 

İşte haberin detayı; Erdoğan, İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi açılışında yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

 

"Bugün açılışını yaptığımız Anadolu İmam Hatip Lisemiz 45 milyon liralık, Anadolu lisemiz ise 15 milyon liralık bir yatırımla hizmetinize sunulmuştur. Bundan sonra da hayırseverlerimizin benzer hizmetlerinin artarak devam edeceğine inanıyorum.

 

'BU OKUL BİR EKOLDÜR'

 

Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi başlı başına bir ekoldür. Biz burada öğrenci iken İstanbul'da başka imam hatip okulu yoktu. Sadece burasıydı. Okulumuzun mezunlarına baktığımızda siyasetten bürokrasiye her alanda çok önemli başarılara imza atmış isimlerin olduğunu görüyoruz. Buradan belediye başkanları, milletvekilleri, bakanlar yetişti. Başbakanlar, cumhurbaşkanları yetişti.

 

'ÖĞRETMENLERİMİZ BİZE 'ÖLÜ YIKAYICISI MI OLACAKSINIZ' DİYE SORARDI'

 

 

Bazı öğretmenlerimiz de bize şunu söylerlerdi, ölü yıkayıcısı mı olacaksınız? Ölü yıkamayı dahi aşağılayanlar olmuştu. Halbuki ilk adım atıldığı zaman ölüleri yıkayacak gassal denilen, bunu yetiştirmek üzere bu okulların kurulması var idi. Buralardan hamdolsun bizler yetiştik. Bilim adamları yetişti. Baktılar ki, bunlar farklı gidiyor bu sefer ön kestiler. Kapatalım dediler, kapattılar. Türkiye genelindeki öğrenci potansiyelini 600 binden 60 bine düşürdüler. Ne ile? Meşhur 28 Şubat'la. Şu an 1 milyon 300 bin öğrencisi var. Kemiyet değildir aslolan, keyfiyettir. Bilgi donanımı ile yetişmenizi istiyoruz.

 

'İMAM HATİPLİ OLMANIN VERDİĞİ ŞUUR VE DİRAYET İLE…'

 

Ülkemizde uzun süre, çoğu da batı ülkelerinin eğitim öğretim sisteminde kurulmuş olan az sayıda okulun marka değerinden bahsedilirdi. Bu okulun gönül dünyamdaki yeri ise bambaşkadır. İlk gençlik yıllarımızda İmam Hatipli olmanın verdiği şuur ve dirayetle hayatımıza sıratı müstakim ile yön vermeye çalıştık.

 

 

'6 DERSİ DE VERDİM, ONDAN SONRA ÜNİVERSİTEYE GİREBİLDİM'

 

Biz tüm siyasi hayatımız boyunca, milletimizin yolunu takip ettiğimiz için bugün buradayız. İmam Hatip okullar açıldığı günden beri yaşayanan kadim bir tartışma var. Sadece din eğitimi veren okullar mı olmalıdır? Biz lise fark imtihanları adı altında bir de liselerden burada okuduğumuz derslerden imtihana girdik. Ben 6 dersi de verdim, ondan sonra üniversiteye girebildim. Milletvekillerinin, bakanların çoğu burada fizik, kimya, matematik, bunların okutulduğundan haberi yok. Bir sor, İmam Hatip okullarının müfredatı nedir? Hiç haberleri yok.

 

'CENAZELERİMİZ ORTADA KALIYORDU'

 

Burada hem dünyevi hem uhrevi bütün alanlara hitap eden güçlü bir nesil olarak sizleri görüyorum. Dönem dönem farklı eğilimler öne çıkmıştır. İşin esasında ise fotoğraf şudur; İmam Hatip okulları ile ilgili ilk adımlar tek parti döneminde atılmıştır. Tek parti CHP'sinin derdi kendi ifadeleri ile cenaze namazı kıldırmayı bilecek kadar dini bilgiye sahip kişilerin yetiştirilmesiydi. Cenaze yıkayacak insan yoktu, Türkiye o hale gelmişti. Cenazelerimiz ortada kalıyordu. Köklü dini müesseselerin kapılarına kilit vuruldu, böyle bir tehlike ortaya çıktı. Milletimiz bırakınız Kuran-ı Kerim eğitimi, cenazesinin ortada kalacağından korkmaya başlamıştı.

 

'ORTA ASYA'DA BU TÜR İNSANLARA 'AK SAKAL' DERLER'

 

 

Orta Asya'da bu tür insanlara "ak sakal" derler. Ben Kazakistan Devlet Başkanı'na "sen bizim ak sakalımızsın" dediğimde çok hoşuna gitti. Yıllar yılı o orta asya kırsalında belli şeyleri görmüş yetişmiş, "ak sakalımız" deyince onun da hoşuna gitti. Büyüklerimiz sayesinde okullarımız kök salmıştır. Celalettin Ökten hoca bunlardan biriydi.

 

Ülkemizde milletimizin değerlerine karşı iç savaşı tek parti zihniyeti açmışsa, ikincisini de aynı kafaya sahip 28 Şubatçılar yapmıştır. Bu millet kendi küllerinden doğmak suretiyle ayağa kalkmıştır. Öncelikle ben tekrar bu ülkede FETÖ dershaneleri ile okulları ile bir nesli mahvetmeye, ümmeti parçalamaya, bölgemeye gayret edenlere karşı işte siz dimdik ayakta duracaksınız. FETÖ gibi ahlaktan binasip, vatan haini, şu anda da kaçacak delik arayan bütün izleyicileri ile beraber dünyanın değişik yerlerine dağılmış olan bu ihanet şebekelerine karşı siz bizim ümidimizsiniz.

 

'BAKTILAR İMAM HATİPLER İYİ GİDİYOR…'

 

 

İlk adım atıldığı zaman ölüleri yıkayacak gassal denilen bunu yetiştirmek üzere bu okulların kurulması var idi. Fakat gün ola harman ola, devran değişti. Ve değiştiği gibi de buralardan işte hamdolsun bizler yetiştik. Buradan ilim adamları da yetişti, nice akademisyenler, profesörler yetişti. Yok yok hepsi oldu. Ama baktılar ki bunlar farklı gidiyor, bu sefer ön kestiler. 'Kapatalım' dediler ve kapattılar. Türkiye genelindeki öğrenci potansiyelini 600.000'den 60.000'e düşürdüler. Neyle? O meşhur 28 Şubat'la. Ama şimdi hamdolsun ortası lisesiyle 1 milyon 300 bin öğrencisi var. Kemiyet değildir asıl olan, keyfiyettir asıl olan. Şimdi siz keyfiyete talim olacaksınız. Buradan ilmiyle, irfanıyla bu ülkenin geleceğine gerçekten hakim olacak bilgi donanımıyla yetişmenizi bekliyoruz."

 

 


Rogg & Nok Haber Servisi:- Rogg & Nok Din Yolu İle Sömürülen Eğitim Düzeni Araştırma Grubu

E-Posta ile gönderilen veya direk Web sitesine yayınlanması için gönderilen yazıların fotoğraf gibi tüm demokratik protesto, bilgi, haber, yorum ve sosyal/siyasal içerikli paylaşımlar TC Anayasasının;
MADDE 25: "Düşünce ve Kanaat Hürriyeti";
MADDE 26: "Düşünceyi Açıklama ve Yayma Hürriyeti"
kapsamında Web sitemizde yapılmıştır.
Kişisel veya kurumsal Demokratik düşünce ve kanaatlerimiz engellenmesi ve/veya şiddet/baskı altına alınması, bu nedenle
"Yazar olan biz Hakkımızdaki veya kullanıcıların kullandıkları web sitesindeki yayınlanan haberler dolayısı ile olası her türlü anti-demokratik yasal girişimi",
TC Anayasası, AİHM ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi kapsamında, her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere, peşinen reddederiz…

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Güvenlik Kodu: Guvenlik
Yorum
Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Rogg&Nok Haber- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Rogg&Nok Haber Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin roggnok@gmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir